Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 46

Кой какво уч. заведение е завършил?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    какво сте завършили значи това е питане към тези потребители на форума и модератори които се занимават с PC и всичко около тях продават или предлагат нет пишат ревюта итн итн защото като гледам всичките или поне голяма част имат доста добри PC да не кажа че са супер някои.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    ами... завършил съм за средно математическа гимназия, математика и информатика профил...

    сега карам в МЕИ ТТТ / преди е било ДВГ - за колите с една дума [] /

    ПЦтата са ми като 2рото `аз`, от 90та съм с компютър в нас, верно че до 94 правец ама все пак... []



    Да ти кажа, не искам да обидя никой,

    но според мен на 100 души 1 има нужда от такова ПЦ / смисъл тези за по 1000лв и нагоре.../ ... за мен е просто страст това ... за това често често бутам и бутам пари и труд по него... []


  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    И аз да се обадя - завършил съм математическа гимназия и семестриално ТУ-София , факултет ' Комунакационна техника и технологии ', специалност ' Радиотехника' .

    И на мен не ми трябва толкоз добър компютър, ама нещо съм се вманиачил напоследък, пък и като мога да си го позволя, що да не го ъпгрйдвам [:D]


  5. Gadget
    Guest
    #4

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    Аз не разбрах въпроса!?! Имаш предвид образованието с познанията в област IT или образованието с по-доброто PC?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз не разбрах въпроса!?! Имаш предвид образованието с познанията в област IT или образованието с по-доброто PC?



    <div align="right">оргинално мнение на Gadget</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    до колкото разбрах от въпроса му - пита кой какво е учил, просто си прави човека проучване кой за какво си ползва машината,и дали го е учил това нещо в даскало... []

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    По-скоро кой с какво се занимава, че да си позволи такова РС


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    Нямам диплома Барман съм иначе

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #8

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    евала на BobyTT

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #9

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    Аз сам завършил гимназия за чужди езици и в момента съм студент Български и История. Не се чудете - верно няма нищо общо с РСта, но се занимавам с компютри вече 9 години. Както някой каза, това е второто ми аз. Занимавам се с тримерен дизайн и интериорно обзавеждане. Историята...как да кажем, доставя ми удоволствие. Харесва ми. Важна е за мен. Нямате представа как се зарадвах, когато разбрах за екипа на Сирма Технолъджис (ема как го написах, а!) разработил "История на България" на CD. Доказа се, че нещо толкова старинно като историята, може да върви ръка за ръка с бъдещето - модерните технологии.

  12. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #10

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз не разбрах въпроса!?! Имаш предвид образованието с познанията в област IT или образованието с по-доброто PC?

    <div align="right">оргинално мнение на Gadget</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не ти трябва да разбираш, инспекторе. Целта на изследването все още не е ясна, а и не се знае има ли въобще такава.[]

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #11

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Нямам диплома Барман съм иначе



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    P4 2,6@3.16GHZ 800MHZ HT , Thermaltake W0013 Silent Purepower 480W with Silver housing - Xaser Edition ATX 2-Fan Power Supply , P4C800-E DELUXE ,Corsair XMS 1GB(512MBx2)DDR466 Cas Latency: 3-4-4-8 , GAINWАRD 5950Ultra 256DDR 553@1020 , Audigy2 , Plextor PlexWriter Premium 52x32x52x CDRW Black , Intel(R) PRO/1000 CT , Logitech's THX certified Z560 4.1 400W surround sound system , KINYO 5.1DTS HEADPHONES KY-100



    хлъц [^]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #12

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    Разкатан, при цялото ми уважение, но тя диплома - знания не гради. Вече на килограм ги продават. Така, че сарказмът ти е неуместен.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    66
    #13

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    Браво Profita!

    Айде да не казвам за мене ,че ще ме ракатаят! :-)

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #14

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Разкатан, при цялото ми уважение, но тя диплома - знания не гради. Вече на килограм ги продават. Така, че сарказмът ти е неуместен.



    <div align="right">оргинално мнение на Profita</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А ти стига чети всичко така буквално [:D]

    Мисля че на мен най малко е неуместно да ми говориш за такива неща...

    Но да ти кажа разлика има - простия човек и с 1000 дипломи си е прост, умният и без дипломи си е умен... Колегите ми новите са расли в някакви техникуми дето ги няма на картата на България.. контраста е очеваден ... вече е важно не къде си учил, а в каква среда...



    не разбирам защо все не разбираш закачките които ги правя... []



    BobyTT, имам един познат преди 6 месеца отиде да бачка като барман в Бъфало.. и добре си живее до колкото чувам там [8D]

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Кой какво уч. заведение е завършил?!?

    Pa3KaTaH,

    Не подценявай чадата техникумски.... Когато бях студент, до трети кур(с) ние, завършилите техникум се борехме с зъби и нокти за 3-4 по общообразователните дисциплини. Колегите, завършили гимназии си подсвиркваха... След трети курс нещата се обърнаха точно наопаки - ревяха за протоколите от упражненията. Ами той поялника се хваща откъм дръжката, а не от горещата страна и онова, дето прилича на тел му викат тинол...[:D]



    //offtopic

    BobbyTT,

    Колекционирам рецепти на база кубински ром. Ако знаеш някои - пиши на мейла. Запали ме през 80'те един стар кубински барман от времето на Батиста...






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новогодишно заведение в Пловдив.
    От iwan33 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 5
    Последно: 25-12-13, 11:06
  2. Продавам оборудване за заведение тип бърза закуска
    От rawtuff във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-12, 13:15
  3. Узаконяване на заведение
    От ops5 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-11, 06:34
  4. Дайте идея за заведение
    От Бай Миле във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-05, 14:06
  5. Отговори: 4
    Последно: 18-01-04, 20:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе