Резултати от 1 до 6 от общо 6

Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #1

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели във Варна.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

    Техномаркет, Технополис, Магазина до Годзила, Магазина срещу първо районно(на него пише Pioneer). Кажи какво конкретно търсиш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #3

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

    предимно ми трябват магазини не за готови колони,а аз сам да си ги правя (да си купя сам басиорите,шиштялките и т.н и аз да си напрая кутиията).Хем излиза по ефтино.


  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

    А значи ти трябва магазин за говорители. Ама това със самоделките нестава ей така. Трябват много познания пък и няма да ти дойде много евтино ако искаш да е нещо качествено. Има един магазин до ирландския бар. Там съм виждал разни чарколязи за колони както и готови има.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #5

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

    REHIT - най-много по въпроса ще намериш е магазина който се намира на 8-и Приморски Полк, малко след Общината по посока завод Дружба от лявата страна ...(мисля че се пада точно преди Playboy бара) Там има разнообразие от говорители, колони и кутий, нo усилвателите им са само автомобилни... Говорители може още да разгледаш в Пегас, както и в един магазин малко по-нагоре в същия район - там има една Джамия - точно срещу нея. А готови колони и усилватели има на бул. Владислав, горе-долу с/у Експресбанк,на ъгъла на труженичките [:P] там май са най-евтините усилватели.

    Ако нещо не си разбрал питай на PM

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Моля ви кажете ми магазини за колони и усилватели

    Говорители има и в Конрад, но ако не си наясно как се прави колона въобще не си давай парите навятъра. По добре вземи нещо готовои евтино от посочените магазини. В оня магазин до общината има евтини колони които и на фаца са ги докарали. Не съм ги слушал как са но за тези пари които са сигурно ги бива.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля кажете ми
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-11, 10:30
  2. Моля ви кажете интересни игри
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 04-11-09, 14:32
  3. Отговори: 21
    Последно: 02-09-08, 11:27
  4. моля ви кажете ми
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 05-05-08, 23:14
  5. Моля ми кажете ми как се изчислява дебитът на водата
    От peri007 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 03-01-08, 15:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе