Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с 2 от контактите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    1
    #1

    Проблем с 2 от контактите

    Здравейте , имам следния проблем , след като бях пуснал готварската печка да работи отивам аз в другата стая и след малко като се върнах 2 от контактите не работеха , а бушоните всичките са наред о_О. Отворих контактите за да видя дали пък някоя връзка не се е разхлабила , но не би , няма никакво напрежение , а връзките са наред. Забелязах че на контакта на който беше печката земята въобще не е вързана (двупроводна е инсталацията) Интересното е че останалите 2 контакта в същата стая работят безпроблемно. Отварях една от разпределителните кутии която трябва да е за тези контакти , там също нямаше напрежение . В стара къща живея , съответно и инсталацията е такава. Печката в последствие я пусках на друг контакт и си работи нормално. Ще съм ви благодарен , ако имате някакви идеи , защото искам сам да си оправя проблема

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    162
    #2

    Re:Проблем с 2 от контактите

    Пусни си нов кабел от таблото до печката 3х4кв в някой кабелен канал например.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    12
    #3

    Re:Проблем с 2 от контактите

    Щом в РК то си наред провери си в таблото или АП-то или Нулата.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    3
    #4

    Re:Проблем с 2 от контактите

    Ами щом няма напрежение в разклонителната кутия виж дали нямаш прекъсване на проводник до р.к. Не е задължително да е паднал бушон.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 27-09-14, 15:32
  2. За контактите
    От the_unique във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 04-02-05, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе