Резултати от 1 до 2 от общо 2

LED лента и HUE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #1

    LED лента и HUE

    Здравейте,
    Ще слагам Led ленти из целия апартамент, но има много неща, които не са ми ясни и се нуждая от вашата помощ. За начало ще спомена, че не разбирам нищо от тази материя и може да ви се стори, че пиша глупости (напълно възможно). Искам да оправлявам led лентите чрез HUE Bridge, който смятам да си закупя. Тъй като led лентите на philips не отговарят на моя бюджет съм се насочил към китайските алтернативи(ако могат да бъдат такиви). Гледам тази обява https://urlzs.com/897mY . Има ли нещо според вас, което да ме притеснява? Най-дългата лента ще бъде около 18 м, като другите са, както следва - 13 м., 12., 10 м. Нещо има ли по специфично при монтажа на по-дълги ленти? Ако нещо се сещате вие да споделите ще се радвам. Благодаря предварително на отзовалите се.

  2.  
     
  3. lal
    lal е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    2
    #2

    Отговор: LED лента и HUE

    Предолагам, че вече си разбрл, че бридж-a на Philips Hue може да контролира единствено продуктите на Philips Hue.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Захранване за LED лента
    От cmyk във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 8
    Последно: 10-09-15, 18:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе