Резултати от 1 до 13 от общо 13

Относно политическа реклама в деня за размисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #1

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Днес е ден за размисъл, защо отгоре в дясно на форума се вее политическа реклама??!!

    Това е незаконно??!!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    що не пуснеш една жалба да ЦИК ???



    може пък просто администратора да няма възможност да махне банера ?



    знае ли човек, всичко се случва.. - може би Наистина да не му е до това...



    освен това,

    не мисля, че хората дето посещават форума ще им повлияе някакво банерче - според мен те са имунизирани против всякаква банерна реклама - просто не я забелязват...



    <font color="orange">добавено</font id="orange">



    както други съфорумци отбелязаха :



    - Софиянски да си засили чистотата да махне плакатите(А НЕ ДА МИ СПИРА ПИЕНЕТО ЗА 72 ЧАСА!!!!!! - егати тъпанара е тоя !!) !



    и да цитирам много готин подпис:



    "Спасете България! Скрийте личната карта на баба си !!!"



    [:D][:D][:D]


  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Е, че те законите нали са за т'ва - да се нарушават. Иначе какъв е смисъла от тях? []

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #4

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Ами честно казано ако беше банер за това, как да си увелича тройно "оная работа" или пък как да си направя ****** и отпред, нямаше да ми направи впечатление. Ама тоя банер искрено ме подразни. Това си е мое мнение, но пък в случая се оказва и незаконно [V][Sigh...]

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Аз лично не съм обръщал внимание нито на този банер, нито на всичките "покривала" налепени по улиците.

    А и доста им се кефя на изпълнителите на рекламната кампания.

    Сутринта излизам и гледам налепени на едната парти около 20 плаката, на прибиране гледам че са скъсани и върху остатъците налепени на друга партия, излизам вечерта и гледам върху вторите са праснати още толкова на трета партия....

    Па нека после ми правят проекти "Красива България"!

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Абе я кажете за кой да гласувам, че ми е сложно да мисля

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #7

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Че то има ли за кого?




  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #8

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе я кажете за кой да гласувам, че ми е сложно да мисля



    <div align="right">Originally posted by Gadget*-*25/06/2005*:* 02:07:02</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Gadget сега ще ти опиша изборите както ги виждам:



    Отиваш на кръчма да хапнеш, кръчмата е пълна с разни хора, като седеш на масата идва келнер и ти поднася 22 вида л,йна (кои по големи, кои по малки, някои миризливи, някои - не толкова), и ти обяснява завоалирано че ще трябва да си избереш една чиния с ***** по твой вкус и да я изядеш защото видиш ли над 50% от посетителите вече го били сторили, а и защото ако ти не си си избрал може да се намери някой да ти избере чинията с ла.ната вместо теб (по подразбиране е че ще ги изядеш). []



    Е на мен ми писна да им ям ла.ната, чакам с нетърпение момента в който над 50% от посетителите на кръчмата ще се разбунтуват и ще поискат друго в чиниите си.












  11. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #9

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    @dash прав си, че всички са такива, но все пак някой трябва да управлява тази държава не може цари анархия. Ако е така всеки ще може да краде, а сега крадът точно определени хора. Които даже ти доказват, че те са се прецакали като са го направили това само и само държавата да е наред. Последният случй за който се сеща, е закупуванео на новите супер модерни дизелови локомотиви всеки на цена от 3 милиона не знам дали им е такава реалната стойност .... е на къде сме тръгнали с дизелаци. В цял свят хората използват електрифицирани влакове които се движат с около 300 км/ч, а на тези максималната име 160 ако се оправи релсовия път.

    @gadget помисли си кои са политиците които са те издразнили максимално и отиди пусни вота си за друг мен лично най-много ме дразнят всички турско-цигански формации, НДСВ, БСП, ОДС, БНС .... айде стига толкова, че ще ги изброя всичките

    @barev аз не съм забелязъл никаква реклама, явно браусъра ми спазва законите.

  12. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #10

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    @glarus



    max speed = 120 km/h (с очите си го видях, пише го в кабината)....




  13. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #11

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Не оспорвам, това което пиша ми го каза един жепеец, взе да ми обяснява, че релсовия път бил о стандарт неща си там 49 което означавало 49кг на линеен метър, което не давало възможност да се движат влакове с над 130км/ч а за тия трябвало релсите да са по 60-70 килограма и аз не знам точно каква е истината и не искам да си мислиш, че споря с теб. Мисля само че страната ни се прецака с тия мотриси.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе я кажете за кой да гласувам, че ми е сложно да мисля



    <div align="right">Originally posted by Gadget - 25/06/2005 : 02:07:02</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    .

    .

    Е на мен ми писна да им ям ла.ната, чакам с нетърпение момента в който над 50% от посетителите на кръчмата ще се разбунтуват и ще поискат друго в чиниите си.

    <div align="right">Originally posted by dash - 25/06/2005 : 06:10:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И на мен, затова ще гласувам за нетрадиционна партия, която милее за нацията.

    Ще има изненада на тези избори. И тепърва ще се говори за тази изненада, а няма да се мълчи, както до сега.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Относно политическа реклама в деня за размисъл

    Абе момчета и момичета!

    Тръгнахте от едно синьо петно, на което едва ли мислещ човек обръща внимание, изядохте л.йната и накрая се разходихте със 120км/ч по железопътните линии...[V]

    Тоя раздел на форума има съвсем друго предназначение - спрете се малко!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 26-04-16, 11:47
  2. Ден за размисъл в Бургас
    От Ginova във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 21-02-08, 11:28
  3. Уникална политическа игра
    От MishMash във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 11-10-07, 21:02
  4. Нещо за размисъл...
    От Garu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 07-03-06, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе