Резултати от 1 до 10 от общо 10

рейтинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #1

    рейтинг



    УПС......А МОЖЕ БИ ЗАРАДИ АВАТАРИ МИ СТЕ МИ СЛОЖИЛИ ТЕЗИ 3-
    ЗНАМ ЛИ

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Re: рейтинг

    Е добре де, защо чоплиш сега? Нали не ти пука от рейтинга - той не те ограничава по никакъв начин.
    Аз съм от хората, които не са винаги съгласни с останалите. Казвам си го , когато мога и не мисля, дали
    това ще ми навреди на рейтинга. Просто забрави, че има такова животно и ще се почувстваш доста
    по-конфортно във форума. Ако имаш някакви принципни съображения за рейтинга - да/не това може да е тема
    за дискусия. Май доста се е дискутирало, но не пречи , ако има нови аргументи!!
    Аз доста се дразнех от наложената цензура (на думичките) и всячески се стараех да се премахне. Сега не знам дали
    я има - по-скоро - не. Ако те дразни много рейтинга - постарай се да се обосновеш с аргументи! Не казвай само, че сме
    тъпи, защото го траем......

    Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #3

    Re: рейтинг

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Е добре де, защо чоплиш сега? Нали не ти пука от рейтинга - той не те ограничава по никакъв начин.
    Аз съм от хората, които не са винаги съгласни с останалите. Казвам си го , когато мога и не мисля, дали
    това ще ми навреди на рейтинга. Просто забрави, че има такова животно и ще се почувстваш доста
    по-конфортно във форума. Ако имаш някакви принципни съображения за рейтинга - да/не това може да е тема
    за дискусия. Май доста се е дискутирало, но не пречи , ако има нови аргументи!!
    Аз доста се дразнех от наложената цензура (на думичките) и всячески се стараех да се премахне. Сега не знам дали
    я има - по-скоро - не. Ако те дразни много рейтинга - постарай се да се обосновеш с аргументи! Не казвай само, че сме
    тъпи, защото го траем......

    Успех!


    ей това е
    Много ти благодаря за обстойното разяснение

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: рейтинг

    @nely,
    Прочете ли предишните дискусии по темата? Ако си го направила, надявам се си си извадила необходимите изводи. Ако имаш някакви неясни въпроси - питай директно и конкретно. Това, както виждаш не е "тема табу" и ще получиш конкретни отговори. А ако не си - направи го. Това ще те ориентира много и в същността на форума. Препоръчвам ти да прочетеш и целия раздел "За форума". Ще разбереш много неща и ще видиш, че той е един жив организъм (да не се бърка с оргазъм!" ), който си има свои особености и начин на реагиране.

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: рейтинг

    nely, а може би просто този форум не може да предложи подходящата компания за теб, в която твоите положителни качества да бъдат достойно оценени... често се случва една тясна група да е възприела начини на мислене и общуване, които са неприемливи други индивиди. Защо тогава да насилваме нещата?

    Може би пък трябва от време на време да спираш да сочиш с пръст околните и да поглеждаш себе си. Често пъти причините за неразбирателството ни с околните се коренят в самите нас! Човек открива най-странни неща за себе си, когато се опита наистина да се вгледа собствената си натура.

    Помисли върху тези неща и излез с приятели, стига с тези интернетски простотии

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #6

    Re: рейтинг

    ... и простаци

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Re: рейтинг

    Не знам ...
    Нели не разбра ли, че тук не сме някаква компания от осмокласници, които просто си губят времето с писане от рода "ко прайш", "4еки малко да се по4еша" и т. н.
    Не те знам на колко си години, но дъщеря ми се държи по сериозно и смислено по време на престоя си в Интернет.
    Послушай Ско и се поразходи навън или по други форуми. Там може всичко да ти е точно както искаш.
    Това, ако не си разбрала е съвсем деликатно предупреждение от негова страна. Много деликатно. Осъзнай го.
    Лично мен взе да ми писва от подобни на твоите писаници. Че и нова тема.
    Абсолютно безмислен пост, при това в нарушение на Правилата, които явно не си прочела.
    Помисли ...

    Имай предвид, че ако не беше дама или невръстна девойка, досега със сигурност щеше да се срещнеш словесно с хардлайнерите тук и уверявам те, диалога ти с тях щеше да е доста неприятен, доста. Добре е за тебе, че се въздържат, но и това ще е до време.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #8

    Re: рейтинг

    .

    Помисли върху тези неща и излез с приятели, стига с тези интернетски простотии
    [/quote]


    просто чакам приятеля си да се пребере....сама не ми се излиза

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #9

    Re: рейтинг

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Не знам ...
    Нели не разбра ли, че тук не сме някаква компания от осмокласници, които просто си губят времето с писане от рода "ко прайш", "4еки малко да се по4еша" и т. н.
    Не те знам на колко си години, но дъщеря ми се държи по сериозно и смислено по време на престоя си в Интернет.
    Послушай Ско и се поразходи навън или по други форуми. Там може всичко да ти е точно както искаш.
    Това, ако не си разбрала е съвсем деликатно предупреждение от негова страна. Много деликатно. Осъзнай го.
    Лично мен взе да ми писва от подобни на твоите писаници. Че и нова тема.
    Абсолютно безмислен пост, при това в нарушение на Правилата, които явно не си прочела.
    Помисли ...

    Имай предвид, че ако не беше дама или невръстна девойка, досега със сигурност щеше да се срещнеш словесно с хардлайнерите тук и уверявам те, диалога ти с тях щеше да е доста неприятен, доста. Добре е за тебе, че се въздържат, но и това ще е до време.

    уфффффффффффффффффффффффффффффффффффф

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #10

    Re: рейтинг

    БЕШЕ МИ МНОГО ПОЧТИ ПРИЯТЕН ПРЕСТОЯ В ТОЗИ ФОРУМ,,,СЕГА ОТИВАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ(СПОРЕД ВАС)...В НЕКОЙ ДРУГ ФОРУМ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. РЕЙТИНГ
    От Ghost във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 30-06-07, 19:05
  2. Рейтинг в търсачките - КАК?
    От nocToRHHo 3JIo във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 08-12-06, 09:57
  3. Рейтинг
    От Whiskey във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 10-05-04, 15:34
  4. Гаден рейтинг !
    От Zygot във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-04, 02:12
  5. Рейтинг ?!
    От ru-boy във форум Анкети
    Отговори: 50
    Последно: 27-01-04, 17:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе