Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 51

Рейтинг ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Рейтинг ?!

    Какво ви е мнението за рейтига в форума?[]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #2

    Рейтинг ?!

    Ненужен е!

    Даже дразни []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Рейтинг ?!

    И аз гласувах (тайна как) [8D] [:D] ru-boy, направи анкетата да не е анонимна

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #4

    Рейтинг ?!

    Изумих се, като видях резултатите от гласуването. [?]!

    Рейтингът е от съществено значение!!! <font color="green">Абстрахирам се от факта, че на мен ми греят пет звезди. Не знам на кого го дължа и какви са моите заслуги, но благодаря и ще го/ги черпя по две водки...някой ден...</font id="green">

    Както си личи от думите ми, аз съм твърдо ЗА рейтинг във форума, <font color="red">но</font id="red"> с една уговорка - да си личат причините поради които той се завишава/намалява. Нека да е ясно, че нямам никакви претенции за поправки, просто изказвам мнение.

    Обективно погледнато, ако бъдат реализирани причините, ще се знае кой в коя област е най-полезен и същевременно ще се улесни ориентацията на новите потребители към кого да се обърнат за помощ. Нали все пак това е идеята му?!

    Ако греша...моля да бъда поправена.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #5

    Рейтинг ?!

    Хм, и аз недоумявам [B)]

    Струва ми се, че е полезен, но наистина трябва да се посочват и някакви резонни (или не дотолкова) причини [:D].

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #6

    Рейтинг ?!

    Преди време обсъждахме рейтинга като вариант за замяна на звездичките означаващи броя постове. И всички единодушно решиха че рейтинга гласуван от юзърите е по-добрият вариант. А сега странно защо ли са такива резултатите от анкетата[8)]

    Непостоянство, твоето име е жена [:D]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    Рейтинг ?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Преди време обсъждахме рейтинга като вариант за замяна на звездичките означаващи броя постове. И всички единодушно решиха че рейтинга гласуван от юзърите е по-добрият вариант. А сега странно защо ли са такива резултатите от анкетата[8)]

    Непостоянство, твоето име е жена [:D]



    <div align="right">Originally posted by fori*-*15/01/2004*:* 10:31:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Фори, моите уважения към теб, но не знам защо намесваш жените в тази работа.

    1-во ние сме само 3 и не можем да повлияем съществено на анкетата с нашите 3 гласа. Още повече доколкото виждам 2 са ЗА звездичките.

    А, че принципно сме непостоянни...това си е така, но е друга тема[}]

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Рейтинг ?!

    мога само да добавя, че за сега когато за човек са гласували по 1-2 юзъри наистина тези звездички нямат ниакква тежест. Може би един ден...

    Бъдете по-активни и давайте рейтинг или отнемайте звезди редовно, за да има смисъл от тях!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #9

    Рейтинг ?!

    Аз не съм попадал на такова обсъждане

    Имаше разни неща, ама те бяха за броя постове.

    А като така и така се говори за тези работи, защо толкова настърввено се защитаваше кирилицат преди веме, а сега форума е преведен на латиница и засега няма възможност 4овек да си слага език пожеление?

    Иан4е за рейтонга - аз нямам - лошо, ако проимам - може и да стане добро

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Рейтинг ?!

    За сега не е от значение, но съм гласувал, че е важен. По скоро ще стане важен след време> като някой ви помогне и си оправите проблема, дайте му 5, ако не ви харесва юзъра и какво говори, как се държи, или ако не ви помага

    Мисля, след време като се съберат гласове, рейтинга ще стане актуален. Не съдете човека, преи да се е родил още

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #11

    Рейтинг ?!

    [quote]За сега не е от значение, но съм гласувал, че е важен. По скоро ще стане важен след време> като някой ви помогне и си оправите проблема, дайте му 5, ако не ви харесва юзъра и какво говори, как се държи, или ако не ви помага

    Мисля, след време като се съберат гласове, рейтинга ще стане актуален. Не съдете човека, преи да се е родил още



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*15/01/2004*:* 14:14:36</div id="right">

    [/quote

    Има доста смисъл в думите на Kayso!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #12

    Рейтинг ?!

    Sunny, слънчице, (колко добре се връзва само) [:D]

    Това за жените ми дойде отвътре поради хм ... да го кажем лични причини. Може би гласовете имат смисъл, но... Въпроса е кой гласува все пак. Лично аз до сега не съм го направил. След време някой ден може би. Просто гледам много песимистично на нещата в този форум свързани с броя звездички под никовете. А и съм бесен от факта че някой си е направил труда да гласува за мен. Ни ща и тва си е.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #13

    Рейтинг ?!

    //offtopic

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А като така и така се говори за тези работи, защо толкова настърввено се защитаваше кирилицат преди веме, а сега форума е преведен на латиница и засега няма възможност 4овек да си слага език пожеление?

    <div align="right">Originally posted by nniki*-*15/01/2004*:* 16:11:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами форумът си е оригинално на английски (не на латиница [:D]) - сега се превежда на български и се надяваме в скоро време да се появи в целия си блясък [Yeah!].

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #14

    Рейтинг ?!

    Няколко въпроса. Какво показв този рейтинг?

    Кой колко разбира, кой колко помага, кой колко време прекарва във форума, кой е най-актуален, кой е по-отворен ...?

    За мен лично е без значение, не виждам смисъл някой да показва дали нечие мнение "тежи" повече или по-малко от нечие друго. Никой не разбира поравно от всичко, т.е може да пише много полезни неща в една тема и глупости по друга.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #15

    Рейтинг ?!

    Рейтинга представлява средно аритметично от оценките, които даден участник / тема е получил(а) от гласуванията за него / нея. Какво показва - хм, зависи от тези, които гласуват. Би трябвало да е "кой колко полезен е". Обаче като се замисля, Кайсо е прав - когато има достатъчно на брой гласувания, оценката наистина ще е меродавна (особеност на средно аритметичната величина е, че при малка извадка от различни стойности разсейването е голямо ). В този смисъл - <font color="red">ГЛАСУВАЙТЕ И БЪДЕТЕ КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПО-ОБЕКТИВНИ!</font id="red">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. РЕЙТИНГ
    От Ghost във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 30-06-07, 19:05
  2. Рейтинг в търсачките - КАК?
    От nocToRHHo 3JIo във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 08-12-06, 09:57
  3. рейтинг
    От nely във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 05-12-06, 21:29
  4. Рейтинг
    От Whiskey във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 10-05-04, 15:34
  5. Гаден рейтинг !
    От Zygot във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-04, 02:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе