Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос на невзрачен user

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    251
    #1

    Въпрос на невзрачен user

    Невзрачният user съм аз, както сигурна съм се досещате
    Въпросът е следния:
    Защо постовете на user-и, сред които и моя, в ето тази тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32730.0.html бяха изтрити без каквато и да било видна причина. В един момент бяха там, в следващия вече бяха история. Естествено нямаше никакво обяснение кой и защо е сметнал, че те не трябва да бъдат четени от членовете на форума. Мислих върху този въпрос, доколкото ми се отдава , но така и не намерих отговор.
    Темата е в подходящия (според мен) раздел, никой никого не е обидил, няколко членове изказаха уважението си към знаещ и можещ човек, но явно някой не е на моето мнение...
    Възможно ли е да получа отговор на въпроса си?!?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Въпрос на невзрачен user

    Ще помоля да пише само човекът, който има информация по случая! (Още по-добре на лично съобщение). Съжалявам за изтритите мнения на колегите и в тази тема.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re: Въпрос на невзрачен user

    Цитат Първоначално публикувано от zakasyla
    Защо постовете на user-и, сред които и моя, в ето тази тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32730.0.html бяха изтрити без каквато и да било видна причина.
    Това не е тема за чесане на езиците. Ghost-а казва, че няма да пише повече и дава данни за връзка с него. Единственото важно в темата е контактът с Ghost, затова и темата не е изтрита, а първото мнение е оставено.
    Оттам нататък, всякакви коментари на това мнение нямат място във форума, затова са и изтрити.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. proftpd user
    От get във форум Linux
    Отговори: 14
    Последно: 12-05-07, 16:50
  2. USER.DAT
    От rony във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-03-04, 20:06
  3. ICQ с user на ХР
    От kakarot във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-03, 11:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе