Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 107

Въпрос към всички посетители.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #91

    Въпрос към всички посетители.

    <font color="red">Кирилизатора ДА ГО МАХАТ! :-)</font id="red">



    Аз също съм за кирилица в постовете, но ме възпрепятстват очевадно.



    Аман от спорове иначе. Пише се на кирилица, не щото на някой му е щукнало, а защото се чете изкл. по-лесно и незатормозяващо. Особено, когато е културно написано и човек не се съсредоточава, върху правописа (edin pishe chakyl, drug (dryg) chakxl, treti chakul). Въобще, след като давата HWBG като пример вижте там как протекоха споровете по въвждането на кирилица и си направете изводите.



    Кайсо като инициатор да потърси линкове и да приложи "как го правят на другите места и защо има смисъл", за да разберат хората основната идея, щото тук се вижда същатата картинка.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    217
    #92

    Въпрос към всички посетители.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мен лично не ми пука,..все пак нека да не се превръщаме в ХВБГ,дето едва ли не и глоба ти искат ако не постваш на кирилица,Сетком е бил винаги демократичен форум,и тва е една от причините аз да поствам ПРЕДИМНО тук

    Разбира се че е коректно да се пише на кирилица,но според мен не би трябвало да е задължително;все пак и без тва живота ни е усложнен от една камара правила,дайте да не го доусложняваме[:D]



    <div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Точно!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #93

    Въпрос към всички посетители.

    Аз лично нямам нищо против, щом няма да се обруща внимание на правописните грешки, ама 4ак пук да го правите задулжително ...

    това ве4е ми се вижда прекалено...

    След като искате да ползвате един избладиатстван от не сусдаден за нас продукт добре, ваша воля. Аз не съм много съгласен.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #94

    Въпрос към всички посетители.

    //offtopic След кирилизатора е време да се помисли и за спелчекър :-) и да се направи задължително писането без правописни грешки.

    Само да добавя. За мен четенето на латиница е поне 4 пъти по-затормозяващо от четенето на кирилица. И най-гадното е когато става дума за пост който ме интересува. Не е проблем да прочетеш два-три реда на латиница, но ако се налага да прочетеш половин екран и става доста неприятно и затормозяващо.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    8
    #95

    Въпрос към всички посетители.

    ЗА с голям кеф.[:D]Обичам си кирилицата !!!

  7. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #96

    Въпрос към всички посетители.

    Tocno zashtoto reshenieto da pisha na kiriliza si e moe reshenie i ne smiatam che dulja izvinenie na niakoi za tova dali e na kiriliza ili ne, tova dali e inat,murzel ili navik ne smiatam da go obsujdam. I zatova ne smiatam che niakoi kato tebe triabva da ogranichava sobstvenata mi svoboda da pisha kakto si iskam se "дървя"

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,249
    #97

    Въпрос към всички посетители.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Tocno zashtoto reshenieto da pisha na kiriliza si e moe reshenie i ne smiatam che dulja izvinenie na niakoi za tova dali e na kiriliza ili ne, tova dali e inat,murzel ili navik ne smiatam da go obsujdam. I zatova ne smiatam che niakoi kato tebe triabva da ogranichava sobstvenata mi svoboda da pisha kakto si iskam se "дървя"



    <div align="right">оргинално мнение на zed</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А виж, тук си в голяма грешка.

    Аз съм против задължителната кирилица, но постове като твоя ще ми променят мнението...

    Та не знам защо си решил, че след като пишеш тук имаш пълна свобода да пишеш каквото и както искаш - имаш свобода докато някой модератор прецени, че не пречиш на другите - оттам нататък - свърши се със свободата на словото ти...

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #98

    Въпрос към всички посетители.

    Това вече е 5-та страница по темата , някой забелязали колко са постовете на латиница и колко на кирилица ?

  11. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #99

    Въпрос към всички посетители.

    Priatno triene : )

    Ne vidiah kude sum pisal che smiatam da narushavam normalnia etiket spored mene no kakto i da e


  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,249
    #100

    Въпрос към всички посетители.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Priatno triene : )

    Ne vidiah kude sum pisal che smiatam da narushavam normalnia etiket spored mene no kakto i da e





    <div align="right">оргинално мнение на zed</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз също не съм видял - не ме разбирай погрешно.

    Исках да кажа, че това няма да стане място, в което всеки може да пише както и каквото си иска без да се съобразява с другите участници.

    А иначе - нищо против теб - освен факта, че все пак, даже и да не си съгласен с кирилицата е въпрос на уважение към другите поне в тази тема да се опиташ да пишеш на кирилица.



    ПС - Като размислих, струва ми се, че съм по-склонен да въведем правило за задължителна кирилица, но само за по-стари (по-редовни) участници?

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #101

    Въпрос към всички посетители.

    Мда.. обикновено повечето и без това преминават постепенно на кирилица.. Може по някакъв начин да катализираме процеса

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #102

    Въпрос към всички посетители.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    ПС - Като размислих, струва ми се, че съм по-склонен да въведем правило за задължителна кирилица, но само за по-стари (по-редовни) участници?



    <div align="right">оргинално мнение на КрИс</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това автоматично ще "оневини" по-овите участници да си пишат както искат.....



    Но вие сте шефовете, аз само си казах мнението []

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #103

    Въпрос към всички посетители.

    А сиктир ве мише, ами и аз съм за Кирил и Методи.



    Моллов , мноу банерс ве мише. Ма интерсува ма само сам ли си ги праи или как сами ли са шиха.


  17. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #104

    Въпрос към всички посетители.

    Само кирилица

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #105

    Въпрос към всички посетители.

    Всеки да си пише както си иска! Утре някой може да иска да отваряме форума с Opera, щото било по-бързо от IE!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся скрипт за брой посетители в момента
    От daemia във форум Програмиране
    Отговори: 6
    Последно: 18-03-06, 14:37
  2. До всички от Варна
    От Kayso във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 76
    Последно: 21-07-03, 16:05
  3. Скрипт за on-line посетители?
    От Ivo Wolfen във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 23-06-03, 13:26
  4. Айдеее, всички в чат.дир.бг..
    От Aquadark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 35
    Последно: 29-12-02, 21:31
  5. Активни посетители
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 05-07-02, 09:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе