Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 42
Like Tree59Одобрявам

На кого преча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    968
    #1

    На кого преча

    Вчера ми бе забране достъпа до оксиморон.
    отворих тема тук за разбера защо
    днес темата е изтрита. Без съобщение
    какво става тук ? Кого съм засегнал и с какво?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2

    Отговор: На кого преча

    Аз даже не го виждам този раздел. Може би е в някаква техническа профилактика. Споко.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #3

    Отговор: На кого преча

    За да не нагнетяваш обстановката...
    Gena_bs и Mig82 харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #4

    Отговор: На кого преча

    Този раздел, мисля че глобално е премахнат от форума, както собственикът предупреди. Отдавна трябваше да се направи. Това е технически форум, а не форум за политикани, препирни, пропаганда и "спасяване". И поле за себеизява на Х2...
    kod, espace, Kasap и 3 други харесват това.

  6. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #5

    Отговор: На кого преча

    Имаше прекалено много мнения, които не съвпадат с вижданията на собственика, и той заглуши гласа на инакомислещите. Ако се напишат още две-три мнения против ваксините - темата за ковид също ще изчезне.
    Kaкто е тръгнало, примерно ако шефчето е фен на Intel, темите в които се хвали AMD ще излипсват.
    Демокрация, бате...
    Gena_bs, hristoslav2, jonny33 и 2 други харесват това.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Имаше прекалено много мнения, които не съвпадат с вижданията на собственика, и той заглуши гласа на инакомислещите. Ако се напишат още две-три мнения против ваксините - темата за ковид също ще изчезне.
    Kaкто е тръгнало, примерно ако шефчето е фен на Intel, темите в които се хвали AMD ще излипсват.
    Демокрация, бате...
    Dedo, ще се опитам да помогна.За мен, видимо имаш проблем с възприемането на актуалността.
    Демокрацията не е възможност да ругаеш създателя на един продукт и разбиранията му в собствения му продукт. Откъде накъде, това не е демокрация, а изключително вредна комбинация от анархия и утопия, за която обществото далеч не е готово.

    Демокрацията е нещо съвсем различно.
    А именно - възможността за достъп до други продукти и услуги, които ти харесват повече.
    И най-вече, възможността да създадеш собствен продукт, който ти импонира в пълна степен.
    Разполагаш с всички необходими възможности, глупаво е да заспиваш неудовлетворен от перспективите в живота ти.
    Дали го разбираш или не касае само теб, според мен ще си по-щастлив ако го осмислиш.

    Това е принципно положение.
    Конкретно за премахнатия раздел - грешна ти е преценката. Нереално е да се твърди, че в него се е спазвало определено мнение. Това просто е лъжа.
    Проблемът на раздела беше не различните мнения, а несъобразяването с името му и изпускане на думичката Интелигентно, която беше част от подзаглавието му.
    И връзката с горното - разбира се, аз определих какво следва да съдържа интелигентно. Струва ми се нормално, ти как си го представяш - ти да го определиш ли???
    Та моля, придържай се към фактите. Премахнатият раздел съдържа над 60000 мнения - цветни, различни и застъпващи всевъзможни гледни точки. Срамно е да твърдиш, че е бил еднополюсен.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #7

    Отговор: На кого преча

    Аз се забавлявах, ама христослав без рубли как ще даяни.

    Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Аз се забавлявах, ама христослав без рубли как ще даяни.

    Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk
    И на мен ми се струваше забавно, но вече не.
    Това не е за първи път...
    Светът и обществото се променят, неизбежно е.
    Преди повече от 15 години друг раздел с подобно количество мнения замина в небитието поради подобни причини.
    Просто в зората на демокрацията нямаше уважение и оценка на чуждия труд. Намирането на хак и крак беше ежедневие. Поумняхме и престана да е...
    Надявам се, сега и други продукти да постъпят сега разумно и да съдействат за намаляване на политическия фейк в света.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #9

    Отговор: На кого преча

    Ако модерираш и част от мненията в другите раздели ще е още по добре.Не ми се рови,ама просташките обръщения и лични нападки са вече ежедневие и в техническите раздели.
    Доста хора включително и аз спряха да пишат в тях поради това.
    Lupus, sclera_bg, Gena_bs и 1 други харесват това.

  12. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #10

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Dedo, ще се опитам да помогна.За мен, видимо имаш проблем с възприемането на актуалността.
    Демокрацията не е възможност да ругаеш създателя на един продукт и разбиранията му в собствения му продукт. Откъде накъде, това не е демокрация, а изключително вредна комбинация от анархия и утопия, за която обществото далеч не е готово.
    Ми нали и аз това казвам? Ти си шефът - ти решаваш какво да има в продукта ти. Никой не може да те задължи да толерираш инакомислещите, давайки им трибуна. Това е демокрацията.
    kod, Lupus, Gena_bs и 2 други харесват това.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Ако модерираш и част от мненията в другите раздели ще е още по добре.Не ми се рови,ама просташките обръщения и лични нападки са вече ежедневие и в техническите раздели.
    Доста хора включително и аз спряха да пишат в тях поради това.
    Чувствай се поканен да го правиш.
    Хобито все пак трябва да е с някаква граница, трябва и да работя понякога!

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    14
    #12

    Отговор: На кого преча

    Стига зял бе човек, не се ли умори.
    То не беше дон балон, айл би бек, коректор21!
    Намери си друга трибуна моля, не разбираш ли, че тук не ти е мястото независимо от потребителското име, което регистрираш?
    mod. edit
    justify одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #13

    Отговор: На кого преча

    А е, момци, верно ли умувате, че не сте можели да напишете нещо, някъде. Да не сте в предучилищна....

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    14
    #14

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от metropolitan Виж публикацията
    Стига зял бе човек, не се ли умори.
    То не беше дон балон, айл би бек, коректор21!
    Намери си друга трибуна моля, не разбираш ли, че тук не ти е мястото независимо от потребителското име, което регистрираш?
    mod. edit
    Луд умора няма. г-н Кристиан Димитров, а вие не се ли уморихте да цензурирате? Не си търся трибуна, но е лицемерно да говорите точно вие за демокрация и да възхвалявате демократчните общества.
    Ако малко вникнетет в написаното ще си разширите мирогледа, а вие определено нямате такъв.
    BTW факта че ме модерирате и преследвате никовете ми е показателен.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #15

    Отговор: На кого преча

    Сърце не ми дава да те изтрия, достоен си за учебник по вредни тролове, които нито смятат, че трябва да четат правила, още по-малко пък им хрумва да се съобразяват с тях

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. междинка (кой кого е убил)
    От avenew във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-08, 17:20
  2. SmartWhois - или кое IP на кого е ...
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-05-06, 07:03
  3. От кого най-често купувате?
    От kod във форум Коментирай новина
    Отговори: 17
    Последно: 06-02-01, 15:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе