Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42
Like Tree59Одобрявам

На кого преча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #16

    Отговор: На кого преча

    Подкрепям с две ръце закриването на темите и разделите, в които се вихрят тролове. Евала на админа!
    Мога само да си представа ако не е така, какво словоблудство щеше да е.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #17

    Отговор: На кого преча

    Още един форум става безинтересен - нито климатици, нито нови телевизори ще си купувам
    kod, Gena_bs, svetlio1 и 3 други харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #18

    Отговор: На кого преча

    Напълно си прав!
    Аз го забелязах още преди 5 години, но по навик си влизам тук.
    Май само в посочените от теб технически теми се пише интензивно. Само където повечето неща се предъвкват на няколко пъти дори на една страница.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #19

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Проблемът на раздела беше не различните мнения, а несъобразяването с името му и изпускане на думичката Интелигентно, която беше част от подзаглавието му.
    Да съгласен съм , доста често се случваше да има просташки селски обиди , нападки и надменно поведение от страна на "евроатлантическия тииийм" ..... при нулева реакция от контролиращите

    Sent from my SM-M215F using Tapatalk
    Gena_bs, milanov, morandis и 1 други харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #20

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Чувствай се поканен да го правиш.
    Хобито все пак трябва да е с някаква граница, трябва и да работя понякога!
    Ако поканата е сериозна с удоволствие.
    kod одобрява това.

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #21

    Отговор: На кого преча

    Пропаганада OVER.

    Това е.

    Като нямате смислени аргументи подкрепени с доказателства така се получава.

    Четете, поумнейте, аргументирайте се, доказвайте ... и тогава може да има смисъл...

    Вместо аргументи купища линкове към руско сайтни пропаганди, клишета като "кравари", "англосаксонци" , "соросоиди" и нищо смислено. Защото за смислените неща се изисква интелект, който трябва да се натрупа с много усилия преди това...

    Отгоре на това когато нямат аргументи от спор преминават към оплюване на опонента в спора...

    Маса народ прави избора да повтаря като папагал чужди мисли/твърдения/опорки/пропаганда приемайки я за 100% истина, вместо да създаде свои с анализ...Защото анализът изисква една основа преди това, изисква интелект, изисква ...

    Много станаха изисквания, а някои нямат най-елементарни изисквания към себе си и така им е добре .


    Като пример един от "русолюбците" уж "български военен офицер" са го баннали още в няколко форума и стана нарицателно за всички като него ==> "Караганчевци" ...

    На страната на КОД съм, да реже до дъно, ако трябва да изрязва тумори...

    За туморите няма демокрация, а има скалпел...
    Този пост е редактиран от justify; 26-02-22 в 14:33.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #22

    Отговор: На кого преча

    Колко много мъдрост липсва тук, колко много!
    Gena_bs и morandis харесват това.

  10. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #23

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията



    За туморите няма демокрация, а има скалпел...
    И с какво си по-различен от другия мераклия да реже.
    Gena_bs и morandis харесват това.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #24

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Този раздел, мисля че глобално е премахнат от форума, както собственикът предупреди. Отдавна трябваше да се направи. Това е технически форум, а не форум за политикани, препирни, пропаганда и "спасяване". И поле за себеизява на Х2...
    В мнозинството технически форуми по света има политически раздели, но няма как да научиш, ако не излезеш от собствената си черупка.
    https://www.avforums.com/forums/russ...of-ukraine.35/

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    За мен, видимо имаш проблем с възприемането на актуалността.
    Демокрацията е нещо съвсем различно. И най-вече, възможността да създадеш собствен продукт, който ти импонира в пълна степен.

    Проблемът на раздела беше не различните мнения, а несъобразяването с името му и изпускане на думичката Интелигентно, която беше част от подзаглавието му.
    И връзката с горното - разбира се, аз определих какво следва да съдържа интелигентно. Струва ми се нормално, ти как си го представяш - ти да го определиш ли???
    Премахнатият раздел съдържа над 60000 мнения - цветни, различни и застъпващи всевъзможни гледни точки. Срамно е да твърдиш, че е бил еднополюсен.
    Налагането на личните ти пристрастия, няма нищо общо с демокрацията. Липсата на вътрешен баланс ти пречи да заемеш неутрална позиция. Не можеш, да бъдеш безпристрастен и обективен и поради това налагаш цензура.

    Интелигентно? Това е субективно понятие без официална дефиниция.
    За да отговаря на твоите измислени претенции, трябва да поканиш само професионалисти във форума - политически, икономически и военни анализатори.
    В кой свят живееш? При 60-70% д.. какво ниво на форума очакваш ?

    На сила хубост не става Крис...От години задушаваш собственото си творение - форума. ТИ самият пречиш за неговото развитие. Трябваха ми няколко месеца кореспонденция с теб, за да премахнеш забраната за качване на снимки и видео във форума.
    После ти щукна да налагаш забрана постването на линкове....забрана за дълги названия на темите, забрана за рестартиране на теми и налагане на ВЕЧНИТЕ такива...
    Банна куп хора, чието мнение те дразнеше или ти квалифицираше като неприемливо. Някои от тях показваха неприятната реалност, която беше в противоречие на илюзиите и пропагандата в медиите.

    За повечето твои действия имахме дълги спорове.. Напразно се опитах да ти помогна да разбереш грешките си. Предлагах ти дори, да прехвърлиш вината като обвиниш мен.. Само и само да оправиш нещата.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-02-22 в 17:10.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #25

    Отговор: На кого преча

    На страната на КОД съм, да реже до дъно, ако трябва да изрязва тумори...

    За туморите няма демокрация, а има скалпел.

    Силвестър Сталоун , филма е Кобра.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #26

    Отговор: На кого преча

    Х2, аз съм в този форум от 20г. Той беше един най-добрите форуми за софтуер и хардуер, овърклок и т.н.. Въобще нямаше и намеци за политически (празни приказки) раздели. Имаше си предостатъчно хора обединени от съответния интерес. На мен тази област ми харесваше и за това съм се регистрирал. С времето тематиката се промени и разшири и за разни битови техники. Като цяло тази тематика не ме привличаше вече чак толкова, но няма лошо. Няма нормативи какво да има по форуми и сайтове. Още повече, когато става дума за частни такива. Ще има каквото собственикът прецени. Това не е обществена медия. Вие въобще осъзнавате ли как се филмирате - свобода на словото, демокрация и т.н. Който не е доволен е свободен да си търси други такива. Това е демокрацията. Или да си направи и да си финансира собствени сайт, форум, медия и да се себеизявява (плямпа) на воля.
    Този пост е редактиран от VanDan; 26-02-22 в 17:32.
    espace, Aleksandars и svetlio1 харесват това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #27

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Още един форум става безинтересен - нито климатици, нито нови телевизори ще си купувам
    Абсолютно!
    Подкрепям мнението с две ръце.
    Собственикът, да следи как ще се понижават посещенията във форума и ако прецени, да върне темата. Беше интересна.

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #28

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Х2, аз съм в този форум от 20г. Той беше един най-добрите форуми за софтуер и хардуер, овърклок и т.н.. Въобще нямаше и намеци за политически (празни приказки) раздели. Имаше си предостатъчно хора обединени от съответния интерес. На мен тази област ми харесваше и за това съм се регистрирал. С времето тематиката се промени и разшири и за разни битови техники. Като цяло тази тематика не ме привличаше вече чак толкова, но няма лошо. Няма нормативи какво да има по форуми и сайтове. Още повече, когато става дума за частни такива. Ще има каквото собственикът прецени. Това не е обществена медия. Вие въобще осъзнавате ли как се филмирате - свобода на словото, демокрация и т.н. Който не е доволен е свободен да си търси други такива. Това е демокрацията. Или да си направи и да си финансира собствени сайт, форум, медия и да се себеизявява (плямпа) на воля.
    Какво ще кажеш да се махнат и следните раздели:
    Хоби, спорт, изкуство

    Дъра-Бъра

    Covid 19

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #29

    Отговор: На кого преча

    Младежи, не разбирате колко ми е приятна тази тема с недоволството и отсяването на потребители, които не посещават форума ни за взаимопомощ в техническите теми, а за дървена философия, кръв и зрелища
    espace, Aleksandars и justify харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Отговор: На кого преча

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Младежи, не разбирате колко ми е приятна тази тема с недоволството и отсяването на потребители, които не посещават форума ни за взаимопомощ в техническите теми, а за дървена философия, кръв и зрелища
    Крис,
    Да не са те налазили службите, че почна и вицове да триеш?
    Gena_bs одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. междинка (кой кого е убил)
    От avenew във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-08, 17:20
  2. SmartWhois - или кое IP на кого е ...
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-05-06, 07:03
  3. От кого най-често купувате?
    От kod във форум Коментирай новина
    Отговори: 17
    Последно: 06-02-01, 15:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе