Резултати от 1 до 4 от общо 4

Очарован съм от вас

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    2
    #1

    Очарован съм от вас

    Нищо особено... просто искам да кажа, че съм приятно изненадан от администраторите на форума!!! Публикувах тема в направилната група и те ме уведомиха, че е преместена на друго място.

    Пиша това защото в някои други форуми и сайтове няма такава практика... дори нещо повече - там администраторите трият неприятните теми срещу заплащане. (пример за това е един много известен портал в който има форум за черните списъци с фирмите)

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Очарован съм от вас

    аз за това си чета само в този форум

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    Очарован съм от вас

    Ето мисля, че тук е мястото най-после да похвалим и да благодарим на модераторите и администраторите за помощта и за доста неблагодарния им труд. Представям си как всеки им се оплаква, всеки си има проблем, а те трябва да се оправят с всичко това. Можем и да им благодарим за това, че са опазили форума да не стане "говорилня" и поддържат неговото високо ниво[]

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Очарован съм от вас

    Не мога да не изкажа моите искрени благодарности към модераторите и администраторите не само на форума но и на Setcom. И по-специално на Крис. Искам да му благодаря за оказаното съдействие и бързината с която се отзова. (Имах проблем - по една или друга причина стараницата на Setcom беше недостъпна за моето IP - направо се бях разболял [V]).

    Благодаря също и на служителите на ITD, които бяха много любезни и ми оказаха нужното съдействие.

    Както каза Sunny в еда друга тема"Постът ми може да прозвучи малко като речите при връчването на Оскари, но няма как.[]"

    Още веднъж благодаря и дано повече хора в Бг си гледат работата като Вас!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе