Резултати от 1 до 5 от общо 5

Малко помощ за Prince of Persia - Sands of Time!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #1

    Малко помощ за Prince of Persia - Sands of Time!

    Моля за съвет:

    Това е към края на играта - принца и Фара влизат в една зала, и пода тръгва нагоре, като асансъор. Появяват се най-различни лошковци, с които принца (контролиран от мен) се справя криво-ляво, но в 99% от случаите убиват Фара (принцесата), върху която (както знаят тези играли играта) нямам никаква "власт". Ако накой може да ми даде съвет как да го мина това място ще съм му много благодарен - от 20 дни се мъча (не всеки ден), вече съм се отчаял, а сина ми дъщеря ми (които са главните "зрители" на играта) ме взеха на мезе.

    Чакам постове с нетърпение.....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Малко помощ за Prince of Persia - Sands of Time!

    Като се биеш седиш близо до принцесата, ако някой тръгне да я удари го удряш и бягаш.. ползваш ли там комбинациите с камата и т.н. ако все пак я убият връщаш малко времето и я спасяваш!?



    Никога не са ми я убивали освен на едно ниво където беше на майната си през 10 стаи.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #3

    Малко помощ за Prince of Persia - Sands of Time!

    Ами няма някъв точно определен чалъм за тая работа . Общо взето аз винаги гледам да ги бия тях, без да се интересувам много много от принцесата. Тя си има лък и ми помага от време на време, а аз гледам как да спася собствената кожа . Те обикновено идват след мене и няма проблеми. Е, когато писне, че трябва да и помагам скачам смело към нея и я спасявам .



    Общо взето голям проблем имах единствено пак към края на играта където се качвах от една стълба и горе ебаааси боя... толкова ме изнерви! Преигравах го бая пъти. Там и принцеста умираше от време на време .

  5. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #4

    Малко помощ за Prince of Persia - Sands of Time!

    Благодаря !

    Още не съм пробвал - тази седмица не сме играли в къщи - ЕВРО 2004 и т.н, но очевидно работата е гадовете да се убиват по-чевръсто. Най ме мъчат едни виски, с нещо като алебарда...

    А принцесата също ме е удряла със стрелата ако съм се мотал пред лошковеца, в който се е прицелила. Надявам се да пробвам в неделя...

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #5

    Малко помощ за Prince of Persia - Sands of Time!

    Казали са го по нагоре. Ако тая и намалее живота ти вика "Help me" - бързо отиваш и сритваш ония които са около нея и това е.



    Айде късмет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 11-12-05, 11:41
  2. PRINCE OF PERSIA THE TWO TRONES
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-05, 01:07
  3. Prince of Persia 2 Crack ?
    От CreatoR във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 24-07-04, 06:41
  4. Проблем с Prince of Persia The Sands of Time
    От saint056a във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 12-03-04, 13:51
  5. Prince Of Persia - The Sands Of Time мнения
    От Black Genesis във форум ИГРИ
    Отговори: 15
    Последно: 20-02-04, 15:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе