Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся играта Nosferatu!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #1

    Търся играта Nosferatu!!!

    Моля някой ако знае от къде мога да я изтегля да ми помогне!Ако някой продава също съм заинтересуван! От много време я търся и реших най- накрая да ви попитам! Благодаря ви предварително...[}]

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Търся играта Nosferatu!!!

    доста стара игрица, която обаче за съжаление не е нищо особено. прави се опит за постигане на някакво напрежение, но не се получава, поради поставянето на играча в изключително трудни ситуации, изтърпяване на досадни bug-ове и изключително ниско ai (както на враговете, така и на "прятелските" персонажи). графиката е доста outdated.



    единственото оригинално и заслужаващо адмирации нещо е първият срещан от мен досега engine за случайно генериране на 3d нива (в случая цял замък). дотук добре, но крайният ефект е едно сериозно повторение на стълби и единични стаи, което вместо да доведе до разнообразие води до объркване.



    враговете са малко на брой, доста глупави, но хубавото е, че срещу всеки има определено оръжие, което не действа на други врагове. "оригинално" би казал всеки, но проблемът е например ужасната смяна на оръжията, както и недоглеждането например един гад да умира от 2 изстрела, пистолетът да е еднозаряден, а презареждането да отнема 3 секунди...



    мога да я взема оттам, откъдето я взех преди, но надали си от варна, а и да си, чистосърдечно бих ти препоръчал да не си губиш времето с nosferatu

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Търся играта Nosferatu!!!

    @FearMe, така е, но приеми, че на някои хора просто им харесват "такъв" тип игри... :-)



    @Deveca, ето ти линк -> http://rack6.free.evro.net/Corwin/No...0Of%20Malachi/






  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #4

    Търся играта Nosferatu!!!

    Благодаря ви... Не е за мен за сестра ми е .... Ама и аз ще я пробвам... Мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. търся играта Ceasar III
    От obshtinska_mishka във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 04-02-08, 12:11
  2. Търся играта Gamestone Warrior
    От pland във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-06, 23:55
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12
  4. Търся играта Total Anihilation
    От Bat Joro във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-03, 19:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе