Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Soul reaver 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    Soul reaver 2

    Има ли някой,който да я гейми?Закъсал съм още на първата загадка Или съм много тъпо парче,или е егати игратаКаква е посоката на огледалата?Топката ще падне ли?




  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Soul reaver 2

    kesten, ти от кой град беше?




  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #3

    Soul reaver 2

    Стига бе,и тука бъзици!Името ми нищо ли не ти говори?От града какви изводи ще си извадиш?За нивото ми на интелигентност?Кажи нещо за Рейзиел,че съм го закъсал.




  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Soul reaver 2

    не беееееее! ако си от варна да ми я дадеш. ( за да ти помогна естествено! въпреки, че скапаното конзолно управление на 1 толкова ме изнерви, заедно с конзолната save система, че дори и до средата не стигнах! а ако с "kesten" искаш нещо да кажеш, че някой град е известен с кестените си - нищо не ми говори, географията ми се свежда до основните градове на всяка държава ( разбирай 4-5




  6. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #5

    Soul reaver 2

    Жалко!От София съмНякъде из net-а не си ли срещал "пътеводител".Започвам да се изнервям.Остава играта да е бъгава,което пък е малко вероятно,но...




  7. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #6

    Soul reaver 2

    Преди огледалата открих зала с кръгъл отвор,но е доста високо и да се скъсам не мога да го стигна.А, дали пътят изобщо е натам?Първата част я играх на конзола и там нямах проблеми,но тук нервите ми са разбитиДоста трудно управление.Никой ли не я играе?Ще изляза с обява за помощ в медиитетук явно не става.




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    99
    #7

    Soul reaver 2

    Fear Me , vijdam 4e si sviknal da se save-vash na seki 2 minuti kakto na pc-igrite ama sam igral i na consoli dulgi godini i mislq 4e tqhnata consola za save e mnogo po uda4na...

    prosto zashtoto edna igra gubi smisala si ako mojesh da save na sqko mqsto, rano ili kysno po4wash da shemekrish...



    KESTEN, kefish me mom4e

    strashen nick

    ama devstven li si?




  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #8

    Soul reaver 2

    Hmm...Na kade bie6?4isto fiziologi4eski-ne!-imam dve decaNo temata e za drugo i o4akvam niakoi da me svetne,no ne zad vrata




  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Soul reaver 2

    не, meth, не се save-вам на 2 минути, но мразя друг да определя какво и кога мога да правя. не може ограничението, което конзолите имат технологически да се тълкува като плюс. не съм се разревал срещу deltata например ако забелязаваш. просто там има повече смисъл - мисия - save. diablo-то е също така, но пак не се оплакват хората. все пак съм поставил на първо място упреавлението, а после save-а, което е логично следствие! през живота си не съм играл на конзола и след като се мъча с всяко движение не мога да се съглася, че да падна някъде отвисоко малко преди края на нивото, просто защото управлението е с абсолютни посоки, а не относителни - ааа, не!




  12. X
    X е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    78
    #10

    Soul reaver 2

    neznam men seifaneto ne mi e problem. Ama grafikata nqma ravna






  13. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #11

    Soul reaver 2

    Добре де,остава само да кажете нещо как се минава проклетото място.Казаното до тук може на всяка игра да пасне,но мен не ме топли.




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #12

    Soul reaver 2

    Да тва е още един пример за добра графика,добър сюжет,звуци на ниво и идиотско управление

    СКЪСА МИ НЕРВИТЕ....Особено ако си под вода!!!!

    Тая игрица ако не е проектирана за PS да не ми е името!

    Аз също закъсах на тия огледала...




  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Soul reaver 2

    айде дайте я бе, стиснати

    dpetrov, уцели:Р ами че тя си е чиста ps разработка



    btw - много се дразня, че се води 2, след като си е номер 3 от поредицата! ако си спомняте kain: heart of darkness (ако не се лъжа де за pc отпреди няколко години - е те това е 1 ! после е soul reaver: legacy of kain (демек 2) и сега soul reaver 2 (т.е. 3)



    както и да е! давайте я насам. снощи играх демото. 10х7 всичко на max с fsaa х2 - върви си супер. дори и на излизането от замъка при водопадите (там свършва демото и след като може да се управлява с мишката - къде къде по-добре отпреди




  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #14

    Soul reaver 2

    Да,за графиката си прав,при мен под 100 кадъра на 1024х768 не пада...

    Вече съм убеден,че е правена за PS...100%

    И изглежда много добре...но е много трудна:-)Не си спомням в началото дали се избираше трудност...но по едно време голям зор видях..

    МИ ТВА СИ Е НАПРАВО КУЕСТ!!! с аркадни елементи:-))))

    Тая зала с огледалата един ден се въртях в нея...а после е пълно със такива подобни зали:ІІ)

    FearMe...с удоволствие бих ти я дал...само че не сме градски:-)

    Все пак ти си един от малкото пичове тук,а и се знаем отдавна...но кво да правиш...растояния...а и от бачкане няма време дори за игра.






  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Soul reaver 2

    dpetrov, 10х за >0 мнение, което имаш за мен



    а за даването - ти кажи че даваш, а аз ще пратя моя angel of death, опааа, angel of transport ако търсиш нещо специално - кажи, може да ти пратя. само да видим кога ще го експедирам



    абе тук само аз ли съм от варна?!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Зелен екран при Soul Reaver 2
    От fori във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 25-12-04, 14:51
  2. Soul Reaver 2 se e*e
    От War_Hammer във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 03-11-03, 13:49
  3. the nomad soul/OMIKRON/
    От NEW_0 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 05-04-03, 09:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе