Резултати от 1 до 13 от общо 13

Въпрос за DOOM 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #1

    Въпрос за DOOM 3

    Някой може ли да ми каже как се излиза от нивото: Primary Excavation Site? И да убия говедото накрая, пак нищо не се случва.... [V]

    Помогете ми, моля ви!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #2

    Въпрос за DOOM 3

    Хъ! Това не е ли последното ниво?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #3

    Въпрос за DOOM 3

    Не знам, нямам идея. Ако е последното, нямаше ли да даде някакви надписи? Въртя се като обран евреин с пушката над някакви огнени реки и се почесвам.

    Ако свършва така, много тъпо....

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Въпрос за DOOM 3

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Въртя се като обран евреин с пушката над някакви огнени реки и се почесвам...



    <div align="right">Originally posted by boishin*-*16/12/2004*:* 08:02:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Сложи си 2 монети на очите и чакай... <font color="blue">- joke -</font id="blue"> []




  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #5

    Въпрос за DOOM 3

    Пробвах, не става с монетите

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #6

    Въпрос за DOOM 3

    Снощи проверих - пред или пред-пред-последното е. Еба ти левъл дизайна. Не може да се объркаш.. поразходи се <u>навсякъде</u>.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    71
    #7

    Въпрос за DOOM 3

    Ако става вапрос за което си мисля , представлява нещо като пръстен.

    Трагни да обикаляш. Ще се появят лоши да ги пуцаш да ти се зареди soulcube маи се казваше и с него биеш последниат гад които е доста голям, неможе да го подминеш.

    Ако го няма ми се струва бъгната игра

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #8

    Въпрос за DOOM 3

    Не, това не е последното ниво бе.. как така ще ти се бъгне играта... за първи път чувам такова нещо. Просто има проблеми с ориентацията[:I]

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    71
    #9

    Въпрос за DOOM 3

    Хехе приемам упрека , но явно стажа с игрите ти е малак или само оригинални си купуваш , иначе от некачествени кракове доста игри се дънят

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Въпрос за DOOM 3

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Хехе приемам упрека , но явно стажа с игрите ти е малак или само оригинални си купуваш , иначе от некачествени кракове доста игри се дънят



    <div align="right">Originally posted by kakarot*-*17/12/2004*:* 10:02:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    хайде сега да ми обясниш как точно от премахването на cd check се дъни една игра. и как точно разграничаваш издънването, дължащо се на самата игра от това, според теб предизвикано от некачествен crack/patch.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #11

    Въпрос за DOOM 3

    kakarot: точно това е нивото. говедото много трудно мре и накрая се принудих да го разкарам с killmonsters или нещо такова беше... и до там

    А що се отнася до стажа ми, нямам претенции да велик играч, въпреки че съм играл повечето от по известните шутъри. Като ме хване нервата или просто като имам свободно време в бачкането обичам да "тепам лошите"

    За crack-a - мисля че е читав

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    71
    #12

    Въпрос за DOOM 3

    @boishin не беше кам теб



    @FearMe ще ти кажа пресни примери пак ти ме поправи ако не е от крака.

    NFS-какво ли непробвах, но неможах да я доиграя.

    Постоянно ме ме изхвърляше, max. 50-та писта стигнах.



    Half-Life- имаше една стая с системи за охрана по тавана и един ме придружаваше, които в началото на играта ми асистира за телепорта , и трибвашв да изключа 3 генератора.

    Ок влязах вътре и толкова ,ни напред ни назад.

    Бутона които трябвашв да натисна нереагира(пробвах много пъти). След излизането от стаята с NOCLIP се върнах до входа а пича немръдна повече ,смятаики че съм още вътре, а като се опитвах да се бутна в него тои ми се извиняваше че ми пречи и толкова.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Въпрос за DOOM 3

    nfs - изхвърлянето примерно може да се дължи на дефектен файл за определена област, или звук, или текстура - зависи как реагира engine-а на играта на дефектна подадена му информация.



    hl2 - всичко се дължи на "прекрасния" engine и "невероятния" AI. просто замечателни са []



    дефектните crack/patch-ове правят само едно нещо - не си вършат работата. по нищо друго не влияят на играта, защото в общия случай се заместват само няколко байта (ако искаш мога да ти дам да почетеш малко кои и защо), които "търсят" cd-то в устройството и това е всичко. нито engine-a бива повлиян, нито качеството, нито нещо отпада от играта/програмата.



    това е като малоумното твърдение, че пиратския windows е по-кофти, по-нестабилен и по-бъгав от оригиналния [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DOOM - the movie.
    От fori във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 16
    Последно: 07-11-05, 13:40
  2. Doom III
    От yukmouth във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-04, 18:51
  3. DooM III
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-02, 19:37
  4. Ботове в Doom 1 и/или 2
    От The Mask във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 18-05-02, 19:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе