Резултати от 1 до 3 от общо 3

Arcanum - wpechatleniq

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #1

    Arcanum - wpechatleniq

    Kato gledam , mai mnogo malko ot was si padat po RPGta - samo Ivo e kazal neshto po powod na Arcanum-a, a towa e chudesna igra!

    Pochnah da q igraq i weche trudno se otkyswam ot neq - mnogo e interesna i mnogo prilicha na dobriq star FallOut

    Geroq moje da se razwiwa w 3 nasoki - tehnika (prawi razni ustroistwa i oryjiq), magiq (da razwiwa magii i da se bie s magicheski oryjiq) i po malko ot dwete , t.e po sredata (pri koeto obache gubi nai-razwitite umeniq i na dwata stila). Moq geroi w momenta e 23 level , kloni poweche kym magiite , no ne mojah da prenebregna napylno i tehnologiite ta zatowa e goredolu po sredata.

    Dosta poigrah,no sigurno ima pone oshte 2 pyti po tolkowa da se igrae.Ima mnogo nowi i polezni podobreniq w interfaceto i gameplay-a sprqmo Fallout, no ima i nqkoi mnogo drazneshti nedoglejdaniq (naprimer: ima 3 wida wodene na bitki - pohodowo,byrzo pohodowo i realtime, nikade po interfaceto ne mojesh da razberesh w kakaw rejim si w momenta , za byrza smqna na rejim se polzwa "space", koito se polzwa i za zatwarqne na screana kakto w Fallout - w rezultat kakto si hodish ako te napadne nqkoi , dokato se usetish i si myrtaw - ako se e padnalo da si w RealTime.Typo!) i razbirase mnogo bugowe.

    Mnogo mi hareswashe wyw Fallouta kak na wsqka dumichka , na wseki element w interface-to kato kliknesh i w edno prozorche ti pokazwa kartinka i opisanie s informaciq za towa kakwo e neshtoto - SUPER! Tuk obache takiwa dobri obqsneniq nqma i zatoa e mnogo neqsno kakwo i kak se prawi za powecheto neshta.

    Iskam da pitam nqkoi ako znae kak moje da nakaram moite hora da uchat kupeni tehnologii?

    I az sym otkril dosta neshta, ako nqkoi q igrae shte spodelq swoq opit s udowolstwie - neka pishe!


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    48
    #2

    Arcanum - wpechatleniq

    Nai nakraq edin fen na Arkanum .. Mnogo qka igra, kefeshta tui da se kaje .. No e po lesna ot Fallouta(taka i ne q dowurshih) ..

    Az igraq s djudje tehnolog i nikakwi magii ... w momenta sam na 40 niwo i gi machkam gadowete bez problemi s granati, molotowki i sniper, na pohodowo karam ... Samo edin problem imam .. kak po dqwolite se uchat teq tehnologichni cherteji po dqwolite??? Znachi dawam mu use, to kazwa che e nauchil nowa semantika, no nqma nishto nikade za nowata djundjuriika ... i towa e pri polojenie che sam max na firearms i exploziwes .... analogichno e i s manualite w Tarant ... kakuw e smisula kato ne mi pokachwat nikoi pokazatel???

    A inache za ucheneto na drugarchetata ne moga da ti pomogna ... az sam samo s Virgil (shtoto charizmata mi e malko, wsichko bicha na Inteligence, Dexterity i Perception a toi sam si uchi magite(lechebni) i qko wdiga Strenght, Melle i Dodge ... naprawo e mashina za ubiwane.



    mitkohr

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #3

    Arcanum - wpechatleniq

    Sorry Mitkohr che chak sega ti otgowarqm.

    Za ucheneto na shemite - kato natisnesh "T" ti gi pokazwa. Ima 2 butona (po default - wse edno e natisnat onq s shapkata). Kato cyknesh toq sys skrola ti pokazwa tiq tehnologii deto si si gi kupil (w otdelni podrazdeli) , a kato cyknesh onq s uniwersitetskata shapka - ti pokazwa teq deto si gi uchish sam (default)

    Naistina e mnogo lesna - az pak sam predimno mage - 43 level w momenta , no oshte 30ti lvl gi trepeh kakto si iskam

    No mi se struwa che e dosta po golqma.

    W momenta sam zapynal w stillwater. Onq Myron neshte da mi kaje putq za quntara. Namerih mu kojata deto q iska, no toi mi kazwa wse - ela na sledwashtiq den. Nqkakwi idei?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе