Резултати от 1 до 5 от общо 5

Хрониките на Ридик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    Хрониките на Ридик

    Надали някой ще отговори,но ще пробвам.Стигнал съм до едно място от което няма измъкване.Обикалям затвора и мините,сършил съм всички мисии с изключение на 3.Очилата така и не ги открих,но и без това съм пребил собственика им Ами налетя ми ******то.Другата е да занеса някакъв лист на бандата до столовата,но там директно съм убит от автоматите по стената и не става нищо.Третата е с бомбата,но къде е газ рума?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Хрониките на Ридик

    питай ludia - той я изигра преди няколко дена

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #3

    Хрониките на Ридик

    Ще го питам.Благодаря!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #4

    Хрониките на Ридик

    kesten, Нали пича, който трябвашеда намериш да разбереш ДАЛИ Е ЖИВ или МЪРТЪВ, та той иска от теб да му донесеш един пакет дето е специален и се намира в Стаята с газ!!! Та донасяш му пакета и тогава той ти казва за бомбата и кой може да ти я даде!!! Та като я вземеш пак слизаш долу, влизаш в стаята и я поставяш до бутилките има оказано място, от там бягаш и има филмче!!! Ако нещо ти е неясно се обади пак!!! Аде и леко игране, ИГРАТА Е КЪРТЕЩА, МНОГО-ЯКА, СТРАХОТЕН VOICE ACTING и много-добре напаснати различни стилове на игра.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #5

    Хрониките на Ридик

    Благодаря,човече!Спаси ме.Веднага я почвам,че малко я бях позанемарил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хрониките на Амбър
    От nniki във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 02-09-03, 17:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе