Резултати от 1 до 6 от общо 6

DirectX 9c

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    9
    #1

    DirectX 9c

    Имам следния много вбесяващ проблем. Опитвам се да си пусна StarWars Battlefronts. Инсталирах я без проблем, но като се опитам да я пусна ми казва, че иска си кача DirectX 9c. Пускам ги да се инсталират но реално нищо не се инсталира. Прогрес бара минава за части от секундата и пише готово. Само, че като пусна играта тя ми казва пак, че иска DirectX 9c и така зацикляме. Аз съм със WinXP sp2 и до сега не съм имал проблеми с други игри. Като пусна диагностика ми казва, че всичко е наред само, че моята версия на DirectX а била 9b. Само, че пробвах с какви ли не DirectX драйвъри (свалаях от интернет, взимах от други игри...) и не става. Някой има ли идея как да подкарам тази игра?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    DirectX 9c

    на www.guru3d.com има directx деинсталатори. лично сък пробвал на 8.1 и проработи след малко ръчна намеса. на 9 не знам как ще е, но ако наистина проблемът е такъв, какъвто го описваш - това е възможно разрешение

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    9
    #3

    DirectX 9c

    Дай някакъв линк ако можеш или ми кажи как се казва програмата, че нещо не се ориентирам.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    DirectX 9c

    в www.guru3d.com не могат да се дават директни линкове. порови се, но ако си спомням добре, имаше го споменат още на homepage-а... ( directx killer или directx deinstaller или нещо от рода беше...)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #5

    DirectX 9c

    А файнъл версията на сп2 ли си инсталирал?

    Защото тя си идва с дх9ц а бетите с дх9б като освен това на тях не може да инсталираш ц-то

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    9
    #6

    DirectX 9c

    Тоя сървиз пак си върви с уиндоус-а. Може и да е бета. Ако си дръпна файнъл дали ще се оправят нещата ?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. directX
    От kasis във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 20-07-06, 18:57
  2. DirectX проблем...
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-10-05, 21:36
  3. directX проблем
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-12-04, 14:31
  4. DirectX Програмиране
    От visual във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-03, 18:50
  5. DirectX....again
    От XM6002B във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-02, 13:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе