Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

SSam 2...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    SSam 2...

    ...излезе.

    Същата бозица като първата-нови оръжия,нови и още по тъпи гадини,повече текстури,дори бих казал направо дразнещо много-от тая тъпа трева не виждам къде са ми бонусчетата:-))

    Но поне не мислиш много-много-то и тва остава след 10 часа работа дневно...

    Точно игра по мой вкус!




  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    SSam 2...

    само кажи откъде да я дръпна. ама да е от място, което работи. иначе намерих iso на един полски site, но братята поляци нещо я бяха махнали, когато посегнах да се здрависам с нея




  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #3

    SSam 2...

    На фтп-то на Иван гледам, че са я качили, ама от вчера нещо заяде при мене.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    SSam 2...

    Imam ia ama loshto e che v momenta imam problemi s interneta zaradi ftp-servera stava taka che kato se ponatovari vruzkata i interneta spira ili po tochno servera na dostavchika mi banva MAC addresa na kartata sled koeto se nalaga da smeniam mrejovi karti i da prekonfiguriram routera koeto e dosta dosadna rabota dokato ne se vidi kude tochno e problema ftp-niama da ima ...

    Osven tova mojesh da si a drupnesh i ot warezbg...



    http://www.rootbg.com

  6. X
    X е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    78
    #5

    SSam 2...

    Toq SS ne ma kefi mnogo. Novite orugiq ne sa koiznae k'vo.

    ima dori grafi4ni bugove.

    sus snaipera kato pogledne6 otdale4e nqkakvo durvo naprimerse vigda nqkvi grozni 4erti.

    purvata 4ast na Serious Sam me kefi pove4e




  7. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #6

    SSam 2...

    Играта е велика! Чист екшън в стил Doоm2. Дойде ми много добре след полуразочарованиено Return to Castle Wolfenstein. За съжаление такива игри се правят една-две на година. Fear Me, ако искаш, мога да ти я дам.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #7

    SSam 2...

    Igarata i spored men si e napravo 4udesna za raztovarvaneE, ne e vyrha na intelekta, ama poone ima qko pucanePyk i vyrvi prekrasno na po-slabi mashinki!




  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    SSam 2...

    god, ще ти бъда благодарен ако го направиш ситуацията е следната: всичко от warezebg-то е дръпнато без последните 2 прецакани volumes. ако твоя sam е на volumes може да ги качиш някъде, за да си ги дръпна. ако е на цял диск - драсни го ако имаш записвачка. btw - може и soul reaver 2 ако ти се намира. кажи ако търсиш нещо.



    аз в края на седмицата заминавам зад граница за 4-5 дни, но след това съм на линия. пиши ми на mail-a.




  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #9

    SSam 2...

    Играта е супер, ама много късичка! Не чак колкото първата SS, но на човек му се иска поне още 10-20 нива

    Между другото някой да се вземал последната битка без cheats? Аз на нормална трудност, ако не ползвам "god mode", просто нямам шансове. Някакви тактики?




  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    SSam 2...

    ще я видим тази работа - след няколко дена ще ми я носят от далечна софия




  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #11

    SSam 2...

    Аз прочетох статията в GW за играта. Допадна ми. Ще си я купя и тогава ще кайа по - обективно мнение, ама аз съм фен на първия, та сигурно и този ще ми хареса. (Най - вече поради факта, че се развиваше в древен Египет а аз съм маниак на таиа тема )



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #12

    SSam 2...

    Я please дайте малко hrlp че на едно място не мога да се оправя - Като излезете от залата с падащия таван и минете през коридора минавате на светло. Като убия една гадина няма вече какво да убивам, има една пропаст, а много високо над главата ми има мост. Не може да се кача горе, няма как. Не може и да обиколя, пътя свършва и падам в пропастта. Ако сте стигали до тука (още съм си на I карта с ацтеките), please, дайте идеи за да продължа.



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #13

    SSam 2...

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Я please дайте малко hrlp че на едно място не мога да се оправя - Като излезете от залата с падащия таван и минете през коридора минавате на светло. Като убия една гадина няма вече какво да убивам, има една пропаст, а много високо над главата ми има мост. Не може да се кача горе, няма как. Не може и да обиколя, пътя свършва и падам в пропастта. Ако сте стигали до тука (още съм си на I карта с ацтеките), please, дайте идеи за да продължа.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Ами ако е същото ниво, за което си мисля, на едно място в пропастта има нещо като мост - изглежда доста надолу, но се скача върху него. Всъщност е платформа, която започва да се движи.



    Успех!




  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    SSam 2...

    имам мн сериозен проблем: на доста места липсват текстури по стените и пода!!! пропада се през тях - както аз, така и гадините. първото място е още в самото начало, когато се качваш по стълбите на абсолютно първата сграда в играта - текстурите на стълбата ги няма и clip-вам. като скочиш, т.е. движиш се нагоре излизаш над тях и физичните закони започват пак да дайстват и се озоваваш горе, където трябва. после е така и в края на горния коридор (веднага след като се качиш на върха - вляво към secret room-a), а после и в голямата зала с конете, и в края на нивото Г-образния коридор няма под (((



    и това става не само на моя комп ами на още 2 - 2 amd системи / gf2 mx и pro / и една celeron / mx / . така че разнообразен е проблема, не е от моя комп. не съм видял коя версия е sam-a, но едва ли вече има 2 retail версии.



    току що дрънах patch-a, да видим дали ще се оправи.



    p.s. смяната на opengl/d3d не помага, както и различните графични настройки. просто текстурите ги няма. единственото, което не съм пробва още е свалянето на настройките по дъното, на по-малко агресивни. при max payne-а помогна, явно engine-a му беше капризен, дано и при sam-a стане така.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #15

    SSam 2...

    Kajete please, kato otidete na vtoroto nivo, v samoto nachalo, kak minavate prez ventilatorite, deto vi prashtat na visoko, i niam drug pyt za minavane osven prez tiah?



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе