Резултати от 1 до 2 от общо 2

real MYST - help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    real MYST - help

    Hi, както сигурно сте видяли горе, имам нужда от малко help за тая игра.

    На острова има 2 храма, една "кула", един дирийабъл с двигател и един куп бутони и ръчки. Като ги задействам всичките и вляза в големия храм на картата ми дава, че зад него има нещо, дето се върти и мяй трябва да го насоча някъде. То обаче е червено, а другите сгради са зелени. Когато не съм ги свързал с ръчките ги няма на плана. Би трябвало всичко да е наред, ама това, което е зад храма не може нито да се изкачи, нико да се обиколи, няма и ръчки, нито бутони, не знам к'во да го правя. Вратата на дирижабъла не може да се отваря, а явно трябва да отлетя нанякъде с нeго. Има и една сграда при брега, близо до помпата с кранчетата, в коятоима един голям кран, вътре има и едно поле, където трябва да се въведе трицифрена комбинация от числа, за да се отключи нещо. Аз пробвах с поредните числа от 0 до 100 и засега не става. Ако знаете коя е комбинацията, направо ми я кажете. това слънце много бързо залязва. После изгрява ли отново? В тъмното не може нищо да се направи.



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #2

    real MYST - help

    Айде бе хора, никой ли не играе такъв тип игри. Графиката е страхотна. Като влезете в малкия храм и загасите осветлението на тавана се вижда звездно небе. Много е хубаво. А пък залеза на слънцето също си го бива. Слънцето променя цвета си от бял до огнен...



    ________

    To war - firmness, in defeat - obstinacy, by victory - magnanimity, in pease - goodwill.

    (W. Churchill)

    ________

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. FUJIFILM FINEPIX REAL 3D W3
    От bager във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-11, 21:15
  2. real player format
    От jiro във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-06, 15:34
  3. MYST 3 - exile
    От spoofer във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-06-03, 09:45
  4. Battlefield 1943-Real war Real action
    От hop във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-04-03, 18:26
  5. Niakoi da ima Real Magic Hollywood plus???
    От Wizard във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-01-03, 18:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе