Резултати от 1 до 10 от общо 10

CSS як проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #1

    CSS як проблем

    нз дали някои има оригинален COUNTER-STRIKE source но аз пак штеси питам.начи като пусна Css-a,HL2,hl2 dm или сички игри сварзани с STEAM ми се реска компа :dock: моля да ми помогнете :dock:

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    Re: CSS як проблем

    Тука сме се събрали няколко врачки, пием кафе и фъргаме боб, ма без да измълвим какъв е хардуера боба не показва проблема деба.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #3

    Re: CSS як проблем

    a na4i imam 512 ram,NVIDIA GeForce 6200 (128 MB) mie videokartata,a
    2.09 GHZ ,imam okolo 300i ne6to gb hard diskove,a izpolzvam avas Antivirus i imam za6titna stena sygate persional firewall pro imie na normalkvo,s Microsoft Windows XP Professional {2005} sam kvo drugo nz :dock:

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #4

    Re: CSS як проблем

    А HL2 игра някога тръгвала ли е изобщо на този компютър? Кажи модела на дъното и какъв е процесора, това 2гхз нищо не ми говори.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #5

    Re: CSS як проблем

    danoto mie na MSI i procesore e AEMD 200+. poprincip predi mi varve6e ma ne6to mustana .nz ba6tami smeni videokartata i zaxranvaneto,a poprincip predi pqx xvanal okolo 2141259 troqna

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #6

    Re: CSS як проблем

    Нарочно не питах за марката на дъното, питах за МОДЕЛА

    А и навярно имаш в предвид AMD 2000+, което в никакъв случай не е процесор на 2гхз, а е около 1,5гхз

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #7

    Re: CSS як проблем

    ami da obarkal sam se za procesora

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #8

    Re: CSS як проблем

    modela poprincip e KT6V

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    27
    #9

    Re: CSS як проблем

    Така, спомена някъде, че баща ти е сменил видео и захранване. За захранването няма проблем, но при видеото е малко по-различна ситуацията. Ако не си преинсталирал вин трябва да махнеш старите драйвери на видео картата и да качиш нови, съобразени с твоя модел.
    Т.е, ако си имал АТИ - трябва да качиш драйверите на НВИДИА, ако си с такава карта.
    Забележка: Дори и старата ти карта да е еднаква с новата, ще трябва да качиш пак нови драйвери.
    Също така кажи дали имаш проблем и с други игри , които изискват 3D ускорение, но си мисля , че това ти е главния проблем.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #10

    Re: CSS як проблем

    ok 6e probvam i tova bate mn ti blagodarq ako tragne 4esno ti kazvam 6e te razcelucam celiq a i da sq se se tix sa6totaka smenixme i zaxranvaneto mojeli da e i ne6to ot nego ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе