Резултати от 1 до 8 от общо 8

Worms 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #1

    Worms 4

    Някой постигна ли успех с подкарването на тази игра? опитах с какво ли не, но нищо нестава, крак няма, с демон тулс 4 както пишеше на сайта би трябвало да стане, но уви увпех никакъв, ако някой има напредък, моля нека до сподели.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Worms 4

    Намерих следното упътване. Не съм го тествал, дано ти свърши работа:
    Zna4i hora probvaite tova:
    1. Mountvate igrata v DT4
    2. Svalqte si Star Force Nightmare ili SFNightmare (to e edno i su6to) ima go na datata primerno.
    3. Zna4i v SFNighmare cukate "Disable CD" , "Disable Node", izklu4vate IDE Channela na tam kakvito opti4ni ustroistva imate. Za da razberete na koi IDE Channel-i sa vi si puskate BIOS-a i ot tam Genaral CMOS settings ili ne6to podobno v va6iq slu4ai. Pri men imam samo edin CD-drive koito mi e na 1 Channel Master i poneje imam i Channel 0 na4i CD-to mi se pada na Secondary Master i sukam "SC.Master Off". Malko slojno go obqsnih no mislq 4e i slaboumnite 6te me razberat.
    i posledno 4. Install-vate igrata i PLAY ako vi iska CD-key pi6ete tozi v .nfo-to na men li4no mi trugna i bez nego. Are uspeh dano stane i pri vas

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #3

    Re: Worms 4

    ОК, благодаря, дано да свърши работа.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: Worms 4

    някой може ли да обясни малко по-подробно, че нещо при мене не се получи хватката

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    8
    #5

    Re: Worms 4

    При мен също нестана. Кофти работа, но няма как ще чакаме нови идей

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #6

    Re: Worms 4

    при мен продалжава да твърди, че иска оригиналното цд и че protection-a се бил инсталира и д рестартирам...

  8.  
     
  9. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #7

    Re: Worms 4

    Изглежда най-сетне се появи защита, която да затрудни кракерите поне за известно време

    Между другото, горната процедура не работи за рилийза на Mayhem, но с другите ставало. Освен това SFNighmare не трябва да се изключва по време на игра!

    Ето и още една идейка:
    Farstone VirtualDrive 10 Pro claims to support Starforce 3
    http://wcarchive.cdrom.com/pub/farst...e_05091518.zip
    Сериен номер ще си намерите, или пък на РМ

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #8

    Re: Worms 4

    Ми Daemon Tools 4.00 си се справя със StarForce. Поне с повечето версии. Аз така си изиграх Splinter Cell: Chaos Theory.
    Колкото до самата защита, такава (изивнявам се предварително) лайняна защита досега не е имало. Със скритите си драйвери и проблемите, които създава не е от най-честните. Вярно, че аз проблеми с нея не съм имал, но може би защото съм късметлия да имам хардуер, който по някаква случайност не е "мразен" от StarForce. А и изиграх играта бързо, защото беше страхотна и защото исках да се оттърва от проклетото нещо преди да ми се е взривила щайгата.

    //OFF TOPIC: Да му се не види, само не мен ли ми се струва, че Worms трябваше да си остане 2D?
    Worms си е класика, кво е т'ва скапано 3D?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. worms armageddon под ХР
    От Io във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-04, 16:52
  2. Worms 3D service patch 1 no-cd
    От SkinDrawer във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 06-01-04, 20:53
  3. Worms 3D - има ли някъде no-cd crack?
    От breiii във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-03, 00:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе