Резултати от 1 до 6 от общо 6

Cossacks II - стратегия на която няма равни

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #1

    Cossacks II - стратегия на която няма равни

    Cossacks II - една от най добрите стратегии според мен.Единствената в която може да се събира армия до 40 000 войника всеки от които е отделно човече.Според мен украинската фирма е ударила джакпота с тази игра.Аз лично още не съм имал възможността да я играя но от всички рекламки и т.н. съм си изградил впечатлението че тва е една направо разбиваща стратегия.Взето е най доброто от Cossacks The Art of War и American Conquest II .В Украйна беше определена за най-добра стратегия на 2005 год.Аз лично съм направо разбит че още не съм я играл но отвсякъде от където тегля няма крак и не тръгва.Ако някой знае от къде може да се намери крака pls да каже. Напишете впечатленията си от тази игра.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Re: Cossacks II - стратегия на която няма равни

    Цитат Първоначално публикувано от MIDNIGHT
    Cossacks II - една от най добрите стратегии според мен.Единствената в която може да се събира армия до 40 000 войника всеки от които е отделно човече.Според мен украинската фирма е ударила джакпота с тази игра.Аз лично още не съм имал възможността да я играя но от всички рекламки и т.н. съм си изградил впечатлението че тва е една направо разбиваща стратегия.Взето е най доброто от Cossacks The Art of War и American Conquest II .В Украйна беше определена за най-добра стратегия на 2005 год.Аз лично съм направо разбит че още не съм я играл но отвсякъде от където тегля няма крак и не тръгва.Ако някой знае от къде може да се намери крака pls да каже. Напишете впечатленията си от тази игра.
    Съвсем нормално е да не можеш да я подкараш като хората, защото играта е със Старфорс защита.

    В arenabg.com я има играта с описание как се стартира. Но едва ли ще имаш кой знае колко голям успех. Надявам се скоро да излезе Дтуулс, което ужким ще се справя със Старфорс, но до тогава ще чакаме

    И мен ме кефи игрицата като реклама и визия като цяло, но и аз безуспешно се мъчих да я пусна.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #3

    Re: Cossacks II - стратегия на която няма равни

    Старфорс...тъпа работа...И аз не мога да играя...И каква по точно е тая защита ? :brickwall:

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #4

    Re: Cossacks II - стратегия на която няма равни

    Играта може да се пусне без проблеми. Аз я играх още преди месеци. Но май не става на дискове, кoито не са SATA, но не съм 100% убеден. Тръгва без крак, по-простата причина че няма такъв. Номерът става с SFNightmare и с изключване на кабелите на дисковите устройства (CD-Rom и всякакъв вид записвачки). Точно по тази причина не се задържа много на компютъра ми. За виртуално CD се използва Deamon Tools 4.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    76
    #5

    Re: Cossacks II - стратегия на която няма равни

    Играл съм старата версия и наистина е много добра. А знаете ли от къде мога да дръпна старата версия?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #6

    Re: Cossacks II - стратегия на която няма равни

    ЕВРИКА!!!Най-накрая си записах играта /като трябваше да се охарча 5 кинта / но ми тръгна Графиката е добра, поработили са и над сградите, сега те са с доста повече детайли и се виждат по приближени което ми харесва.Минуса е че битките са значително усложнени и пехотата ми може да стреля само вежнъж / презареждат поне 3 мин /Другия минус на битката е че може да имам три пъти повече армия която да се разбяга по цялата карта кажи речи без причина. Но иначе всичко е замислено добре и е изпипано до последния детайл

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. дайте линк за някоя стратегия
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 16-07-04, 22:10
  2. Програма, която да...
    От Raziel във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-04, 11:53
  3. Стратегия
    От pote във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 25-01-04, 17:41
  4. Проблем с музиката пеи cossacks - HELP
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-02, 10:33
  5. Някой да има Cossacks:Europian Wars
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 23-03-01, 13:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе