Резултати от 1 до 9 от общо 9

CS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #1

    CS

    Така проглема е следния.Имам комп със дъно Intel 6m810e,при пускане на Counter Strike 1.6 ми дава грешка на линдолса[там тая синята]-и от 20-пъти Counter-a тръгва,от какво сависи това.500МГХ,64-видео,191-рам

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: CS

    Зависи най-вече от грешката. Запиши я (номера) и пиши тук. Кажи също какъв е линдолса.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #3

    Re: CS

    Етоя A fatal exception OE has occurred at 0028:ff081901 -Може да не сам го преписал правилно,и рядко дава пак син екран и пише VxD.Занимавам се от мн. години със компове но такова нешто не сам виждал.Ако мое HELP[аз мисла 4е видеото не6то стаа]а и съм със WINDOWS 98SE

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #4

    Re: CS

    Цитат Първоначално публикувано от Z*E*W*A
    Занимавам се от мн. години със компове
    Пренасяш ли ги...
    ТУК: вероятна причина - Norton AntiVurus. Как да отстраним проблема - disable Symantec Symevnt.386

    И малко повече грешки:
    http://www.helpwithwindows.com/techf...0e-errors.html

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #5

    Re: CS

    Аз съм със AVG,през търсачката наемрих един текстоф файл със един ред маимунски език, C:\Windows\Cookies тук бе6е файла.Махнаг го и ни6то

    играх си със системните файлове и нит6то-там как бе6е показано прес systems.ini,но неможах да открия файла който бе6е зададен за търсене.

    запо4на да се рестартира при зареждането,имало е случай когато при зареждането монитора трепва и компа овисва,преди малко пак пуснах CS-a и ми дава следното пак е фатал гре6ката ама пъво е тоя номер 0028:C001545A после при натискането на произволен клави6 ми иска4а ето тоя номер 0028;FF081901,ха ново 20-се :default -2EB7:00000000 -ТЪРСИХ В ГООГЛЕ НО НИ6ТО.

    вече и CS 1.5 дава гре6ки,маамаааамуууу

    /Mod edit Ско - айде да започнеш да използваш бутона "Редактирай"!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #6

    Re: CS

    /Mod edit Ско - айде да започнеш да използваш бутона "Редактирай"! -защо?

  8.  
     
  9. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #7

    Re: CS

    Защото така пише в правилата на форума

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: CS

    windows 98se!!!
    ти се благодари, че изобщо стига до син екран, а не три показва директно среден пръст

    приятелю, не се излагай - halflife2/cs1.6 искат МНОООГО по-мощна от твоята машина, като освен това windows xp си е стандартна операционна система от 5 години и никой не се занимава да слага поддръжка за 98. не съм halflife/cs фен и не знам как стоят тоно нещата около поддръжката на win98, ама защо ми намирисва на някакъв любителски "win98 support patch"...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #9

    Re: CS

    Аз от много години сам фен на win98,countera варви идеално но при нова инсталация.Като се напълни с прогами и не6те,мн. рядко тръгва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе