Вижте резултатите от анкетата: Плащаме ли си за игрите?

Гласували
40. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Плащам

    4 10.00%
  • Не плащам

    36 90.00%
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

Кой е склонен да плаща?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    66
    #16

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Хмм, ако трябва да си призная единствената игра, която бих закупил е Gothic..но по принцип не съм склонен да плащам. Абсолютно споделям мнението на FearMe - почти всичко се прави набързо и за пари, след което се започват едни дълги дискусии по съответните форуми "защо аджеба аз направих каквото трябваше, а ми дава грешка"..и.т.н....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #17

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Аз съм и купувал игри и ще продължа да си купувам игрите, които наистина ми харесват и искам да и ги добява в колекцията. Но да ми искат пари, някви фирми, за това че са взели някакви права ужким да бъдат дистрибутори - мерси .... След като ми преведат дадената игра читаво на български и след като в последствие и пачовете се превеждат на български. След като и опаковката и упътванията са на български - тогава да, ще си ги купувам ....
    Но до тогава, мерси...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #18

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Тъй като обичам оригиналните работи бих си купувал малкото неща, които наистина харесвам. В някой бъдещ живот обаче, защото в този не се очертава такава възможност.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #19

    Re: Кой е склонен да плаща?

    През 2001 г. много исках да си купя "Prince Of Persia 3D" (1999) (разпространяваше се от "Пулсар"). Причината беше, че в кракнатия релийз липсваха музиката и анимациите. Тогава играта се продаваше за 19.90 лв. и след като грижливо спестявах от закуски няколко месеца, събрах заветната сума, но... трънки. На два пъти в продължение на 2 седмици грижливо попълвах електронните бланки, оставих мейл, телефон... трънки. Е, те това е! Да тръгна да си я купувам от София - не, мерси - пътните ми ще са повече, отколкото играта! Все още съм с кракнатата версия, въпреки, че не съм я изиграл. Просто някой ден, може би...

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #20

    Re: Кой е склонен да плаща?

    аз бях навит да си взема Ceasar III защото тия дето ги намирах в нета бяха орязани от страна на филмчета и т.н. но после се отказах, че си е доста пари. Бих си купувал и игри и софтуер стига да можех да си го позволя, но за момента това не става

  7. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #21

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Що да не си ги купувам, ама искам и заплатата да ми е 3 бона!
    А с 500-600 кинта на месец как да се справяш с всичко...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    2
    #22

    Re: Кой е склонен да плаща?

    ..."Never Pay For Something That Could Be Free"...


    "Hackers" the Movie

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    30
    #23

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Всичко опира до парите и до начина на мислене. Не може средната заплата в страната да е 300лв и да искат по 90лв за игра. Ако игрите ги преведат изцяло на български и искат цена макс. 10лв, може би много хора биха си купили(говоря за "култови" игри, не за разни еднодневки). Навремето беше немислимо да се купуват ДВД дискове, защото цените им бях космически. Сега като станаха по 2-3лв с вестника, с който вървят, много хора си ги купуват, че и питат за още (нищо че качеството е DivX

    А и след време всичко ще си дойде на мястото - много, да не казвам всички, от игрите ще бъдат онлайн, ала WOW. Тогава щещ не щеш си плащаш месечната вноска за да бъде фън-а на макс. Пък ако искаш си играй "безплатно" на някой сървър в локалната мрежа и си мисли, че е като в оригинала

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #24

    Re: Кой е склонен да плаща?

    "Ако игрите ги преведат изцяло на български и искат цена макс. 10лв,"

    Ще се хванеш ли да преведеш игра (2-3 седмици) и да ти платят 50лв, щото ще я продават евтино?

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Цитат Първоначално публикувано от XaMaB
    "Ако игрите ги преведат изцяло на български и искат цена макс. 10лв,"

    Ще се хванеш ли да преведеш игра (2-3 седмици) и да ти платят 50лв, щото ще я продават евтино?
    хамав, навит съм за 50 лева да ти преведа игра
    manuala - зависи от обема му

    и не знам за какви 2-3 седмици говориш. след един, максимум два дена ще си я получиш с идеален превод. след като е официално, тогава не се прави по слух, играейки я, така че единственото условие е да знаеш езика. ама не на ниво "улично перфектно" :memnon

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #26

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Към всичко описано по-горе, мога да дам още един аргумент, поради който не бих си купил игра или програма (засега). Защо да я купувам ДНЕС, като УТРЕ всеки ще я свали и ползва кракната!? Аз ли да съм най-големия балък, да пълня гушите на алчните дистрибутори?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #27

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Единствената игра, която бих си купил е WOW. Просто много ме кефи и това е!
    Казвам "бих", защото все още немога да си го позволя с моята заплата.
    С цялото ми уважение към всички ама наистина става въпрос за пари!

  16. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #28

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Цитат Първоначално публикувано от Niakoi
    Към всичко описано по-горе, мога да дам още един аргумент, поради който не бих си купил игра или програма (засега). Защо да я купувам ДНЕС, като УТРЕ всеки ще я свали и ползва кракната!? Аз ли да съм най-големия балък, да пълня гушите на алчните дистрибутори?
    То за това всички мислят, като теб...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #29

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Имам десетина заглавия и то само защото са за NIntendo GameCube. Реших да имам една платформа само с оригинали.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #30

    Re: Кой е склонен да плаща?

    Цитат Първоначално публикувано от Zygot
    Имам десетина заглавия и то само защото са за NIntendo GameCube. Реших да имам една платформа само с оригинали.
    Подкрепям напълно и тритеХХХ и теб, или иначе казано - когато услието да се занимаваш с кракнати/клонирани игри не си струва вече, и цените на игрите са достатъчно достъпни за да обезсмислят първото, всички ще си ги купуват ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе