Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 49

Шашми за Quake3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #16

    Шашми за Quake3

    СТРАХ imam maluk problem pri vruzvaneto mi dava server using protokol 67 i do tam da ne bi tova da e shtoto polzvam demo versiata che ne moga da si nameria crack za 1.31v ako imash crack za 1.31 versia dai na sam i da se pochvame!!!!!



    http://www.rootbg.com

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #17

    Шашми за Quake3

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Julian, трябва да ти е нисък пинг-а - под 100, и да имаш канал поне 64к





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>Стана да играя със сървър на който пинга е мейду 100 и 200 и нямаше проблеми и освен това със скорост от 3кб/с входяща и 30кб/с изходяща.Нямаше проблеми играх само дето ми разкатаха фамилията.

    Има и нещо друго, не ми работиха чийтовете.Някоъ можели да каже как могат да се активират по всяко време независимо в какъв режим играя. Какво да се направи все пак съм начинаещ.




  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #18

    Шашми за Quake3

    A и друго. Тези сървъри които е написал СТРАХ не работят.







    Edited by - Julian на 19/05/2002 16:56:44

  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #19

    Шашми за Quake3

    Иване, това означава, че не си с 1.31. А за куейка по принцип няма крак, дърпаш си го и си го инсталираш без проблем... Има само кейген, но може и без него. Не забравяй и осп 1.01 http://www.orangesmoothies.org




  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #20

    Шашми за Quake3

    Каква е разликата в различните версии на quake-a, щото моя е версия 1.11.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #21

    Шашми за Quake3

    OCP 1.01 ne mi bachka neshto toia link!!!





    http://www.rootbg.com

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #22

    Шашми за Quake3

    Големи мъже пък с глупости се занимават...на дали има някой шанс да бие моя Т-бот




  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #23

    Шашми за Quake3

    Niama bot koito ne moje da se bie prosto tribva da mu se hvane systemata....

    Ti na kolko zavurshvash s/y Xaero na nighmear



    http://www.rootbg.com

  11. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #24

    Шашми за Quake3

    Грешката е моя, едно s повече http://www.orangesmoothie.org/downlo...-1.01_full.exe




  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #25

    Шашми за Quake3

    Иване,както виждам пак се изказваш неподготвен:няма жива твар,която да може да победи Т-бот:винаги знае къде си,100% точен мерник....бла бла....и най-важното:управлява се от човек:Т-Бота няма система:естествено играейки така се обезмисля играта.

    UT поне има защити в тва отношение,но и двете игри вече са много стари,е,поне все пак са доста над нивото на CS.




  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #26

    Шашми за Quake3

    ако не се лъжа, страх ми беше обещал да upload-не някъде записана своя игра, къде бие xaero на nightmare ...



    ако не те затруднява, free-то е на твое разположение



    не че не е възможно, аз знам как може да стане, но нямам време да си вдигна accuracy-то с rail-a до 100% на такова разстояние ... хватката е, че q3 почти винаги го spawn-ва диагонално по отношение на rail-a. вкарваш му два rail-a докато стигне до своя и си готов. но жална ти майка, ако го spawn-не на твоята платформа




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #27

    Шашми за Quake3

    О боже, откога не съм играл с ботове, на кое ниво на т4 ли искаш демо....




  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #28

    Шашми за Quake3

    на t6 - това на xaero




  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #29

    Шашми за Quake3

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Иване,както виждам пак се изказваш неподготвен:няма жива твар,която да може да победи Т-бот:винаги знае къде си,100% точен мерник....бла бла....и най-важното:управлява се от човек:Т-Бота няма система:естествено играейки така се обезмисля играта.

    UT поне има защити в тва отношение,но и двете игри вече са много стари,е,поне все пак са доста над нивото на CS.



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Hehe tova da ne ti e counter strike deto imash s hacka 100% tochnost na quake tochnostta ne e vsichko ....

    Nai dobrite na Quake otnasiat po 5 realguna i ne umirat govoria posledovatelno ako iskash shte te zapoznaia s edin jiv bot na quake 3 deto ako mu napravish frag shte te priznaia za spec po quake...

    Xaero na nightmare pada ot nego na mnogo minusovi fragove i to na sobstvenoto mu nivo....



    http://www.rootbg.com

  18. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #30

    Шашми за Quake3

    Абе кви са тия живи ботове бе, на турнирите един не се появи да се докаже... Айде какво става, нали щеше да влизаш в сървъра, чакам те...



    <font size=1>P4 1.6@2.59 (16x162), EpoX 4BDA2+, Gigabyte GF2 GTS Pro, IBM 30GB, Sony 200GST 17", Logitech MouseMan Dual Optical</font id=size1>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Setcom Quake3 Arena Server????
    От stassy във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 07-01-04, 16:47
  2. Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping
    От LordOfEvil във форум ИГРИ
    Отговори: 23
    Последно: 27-01-03, 17:03
  3. Quake3 rulz...
    От [I]Sta1ker във форум ИГРИ
    Отговори: 62
    Последно: 24-05-01, 19:49
  4. Quake3 Rulz (Again)
    От [I]Sta1ker във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 17-04-01, 12:19
  5. Quake3 prez modem
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 09-04-01, 11:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе