Резултати от 1 до 5 от общо 5

RQ: Help за Gothic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #1

    RQ: Help за Gothic

    Играта е Gothic 1 . Чаптъра е 4 , нивото - 20 и трябва да отида при Xardas, но преди него има в кулата един огнен демон ,който докато не убия каменния торл,огнения и ледения , не ще да ме заведе до магьосника.
    Молбата ми е - геймър , който я е минал ииграта , да помогне да ги убия тия тролове.Ледения го сринах с огнени топки, но другите двама не знам с какво да ги убия.
    Моля за съдействие.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #2

    Re: RQ: Help за Gothic

    Съответно огнения - с ледени стрели. А каменния не помня дали не беше с обикновени или пак с огнени или ледени.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #3

    Re: RQ: Help за Gothic

    Лошо-нямам ледени стрели .От къде да ги взема-изглежда нещо по трасето съм пропуснал щом Сатурас ми даде роба, а нямам такива стрели?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #4

    Re: RQ: Help за Gothic

    Еми купуваш ги от магьосниците.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #5

    Re: RQ: Help за Gothic

    Готово-избих ги .Но се яви друг проблем-Xardas ме прати при стария орг шаман , до който се стига под водата в един тунел.Имаше доста скелети, но ги очистих.И играта ме изхвърли .Пробвах втори , трети път , но всеки път когато тръгнех към шамана и играта ме изхвърля до Windows.
    Какво да правя,защо така се получава - тъкмо ги подкарах гадовете и ето ти проблем.Help!!!!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос към играли Gothic
    От dallaz във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 10-08-07, 16:59
  2. Отговори: 4
    Последно: 01-08-07, 15:33
  3. Gothic 2
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 30-08-03, 21:00
  4. Gothic 2 Help
    От NosferatU във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 11-08-03, 18:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе