Резултати от 1 до 3 от общо 3

WoW password hack.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1
    #1

    WoW password hack.

    Здравейте! Значи преди време ми откраднаха акаунта в 1 привейт сървър. Понеже съм мноо прост и не си знам паролата не успях да си го върна. Преди няколко дни чух, че имало някакъв хак за разбиване на пароли. Та се чудех дали наистина има и от къде мога да си го сваля . Сървъра е с аутолок система (ако това има значение). Става въпрос за www.dragonfire-bg.net реалм Dragonfire-BG WoTLK(3.0.9.9551) . Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Re:WoW password hack.

    Няма да можем за твое съжаление.
    Особено пък за откраднати и едновременно забравени пароли.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    2
    #3

    Re:WoW password hack.

    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa ти си пълен идиот , тфа от къде го чу от 10 годишния съсед който играе wow от 10 дни ли + като ти гледам поста от кога е по това време бяха хакнали драгон фире така че мога да ти кажа земи се гръмни : )

    fXOrange
    я ти по добре вземи научи правилата на форума, и най вече четвърта точка, преди да си излетял от него, за известно време.


    чл. 4. Не нагрубявате другите участници във форума, като използвате просташки език, псувни и т.н. Конфликтите от задълбочено естество решавайте на улицата използвайки подходящо въоръжение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. password?!
    От FOX007 във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 08-04-03, 12:50
  2. VPN i password
    От DHCP във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-01-03, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе