Резултати от 1 до 10 от общо 10

GTA 3 - FENOVE LI STE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    11
    #1

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    [:-jump]

    Hei, ima li maniaci na Grant Theft Auto 3 !!!!

    Da se zabavliavame i da razmenim mnenia i "4alumi" kakto se kazva ;-). Daje i az imam da vi pitam kak da mina edno ot nivata 4e ne6to spekah ;-). Biah stanal goliam FEN na tazi igra i samo se karah s priatelkata mi, da se kaje igraeh cial den i ni6t. No se ga zapecnah i subiram samo paketi i pribivam gorkite HORICA, hodia po KU*** i drugi fenski raboti, v momenta sum na 650,000 $.

    Imam mnogo nadstroiki (ADD), Pach-ove i drugi HAVI, zatova "Ako ima MANIACI - ne se sramuvaite a PI6ETE".



    BY.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #2

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    Men sashto mnooo me kefeshe taia game-ka, ama ia prevartiah otdavna i dori na kraia mi beshe omraznala i ia igrah malko nasila, za da ia vratna! Ama inache si e super qko

    Probvai sega mafiata, shte te nakefi QKO!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    11
    #3

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    [:-banghead] Da znam Mafia-ta, no iskam purvo da prevurtia tazi, puk i ne sim se ogledal za neia (Mafia).

    Ako moje niakoi da me uputi, kak da mina nivoto "deal steal", smisala e 4e sum ve4e na vtoria ostrov minal sum poru4kite na IAKUZA-jenata i sega sum na Iakuza-brat i (pi6e go na kartata s)"R". Triabva da otida do Newport i da nameria "Yardie Posse car", a posle da spla6a Iamaicite (da ne ostavia nikogo jiv). I taka ot sedmica ve4e obikaliam i mi omruzna, spiram siaka kola za da proveria imeto i, no tazi koiato mi tribva e niama.

    Niakoi koito se se6ta za tova nivo i go e igral, neka da mi opi6e kolata ili kude da e nameria.

    BY.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #4

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    Ooo, pich vaobshte ne gi pomnia veche, igrah ia predi 3-4meseca!!!!

    Sorry)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    11
    #5

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    [:-banghead] Haide PI4OVE, niakoi ne se li se6ta kak moje da e?????

    Egati i skapanoto nivo vzeh da se iznerviam ve4e !!!! Nakraia 6te ia iztria i tolkova.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #6

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    колата на Yardie-тата е на 2 островл лилава е и вътре има имитация на тигрова кожа.

  8.  
     
  9. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #7

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    Abe i az q prevurtqh, ama posle nali mojesh da si dovurshish vsichki misii do krai, i se zapunah na "Uzi money" v Shoreside Vale. Nqkoi ako znae neshto shte sum mu mnooogo blagodaren, ako go spodeli!!! Abe skivahte li clipchetata ot Vice City - Napravo shte e nenormalno!!!

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #8

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    Ne sam vidial nikakvi klipove!! De gi ima?? I az ia chakam s netarpenie taia Ama za PC mai dosta sha se zabavi((

  11. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #9

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    Na diskovete na PCMania ili na PCClub li beshe - imashe dve klipcheta!

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #10

    GTA 3 - FENOVE LI STE

    Az PC Club ne si kupuvam, a na PC MAniata niama nishto(((( Kato izleze taia igra, da slojite zadaljitelno niakakvo URL !!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. za vsi4ki fenove na CS-a
    От 7hE_m0nKeY във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 28-10-02, 03:21
  2. Za Vsi4ki fenove na INTEL
    От Nistel във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 79
    Последно: 18-10-02, 05:38
  3. Ima li fenove na FORMULA 1 ?!?
    От toshe(montana) във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 37
    Последно: 19-05-01, 23:32
  4. Xaide fenove na RAP-a ne se sramyvaite :)
    От Raven във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 17-04-01, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе