Резултати от 1 до 3 от общо 3

lockerz

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #1

    lockerz

    Здравейте,

    някой от вас чувал ли е за lockerz.com ?

    Много стабилен сайт. Всичко което се иска от вас е да влизате по 1 път на ден и да отговаряте (каквото и да е било) на 1 въпрос. Това ви носи точки. Каненето на приятели съшо ви носи точки. Точки, който в процеса на игра можете да разменяте срещу хиляди награди, като почнеш от wallpaper за вашия комп, минеш през игри за ps3, флашки с формата на хабургер, та стигнеш до плазми и лаптопи. И всичко това на доста изгодни точки.
    Не се изискват никакви кредитни карти, никакви смс-и, не се иска от теб да се състезаваш с още хиляди други играчи за да можеш да вземеш някакъв мижав телефон. Играта е само с покани, така че ако някой се интересува може да ми пише тук или едно лс за да ви пратя по една покана на маила и толкова.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #2

    Re:lockerz

    Моля ви ако мякой има хак за точки моля да ми пише ЛС или тук

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #3

    Re:lockerz

    ако някой иска хак имам пишете на skype pitbulaaaaaa дава 1200 точки пишете ще ви го пратя по skype

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе