Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Starcraft 2 Beta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #1

    Starcraft 2 Beta

    Здравейте, вече от няколко дена има релийс /US/ на така дългоочакваната игра в един от нашите любими тракери - ********************/details.php?id=20...19902b74f3ddc]
    За съжаление момчетата от градушка ентъртеймънт са си свършили добре работата и за сега единственото нещо което може да се направи е гледане на риплей. Което искам да ви кажа че за нетърпеливите фенове като мене е доста на този етап.
    Как точно да стане гледането на риплейте - http://inquistor.info/darkblizz/wiki...p?id=tutorials този сайт ще ви помогне.
    How to Access the Full Game Menu, Where to put replay files и Importing SC2 Cache Files са трите стъпки които трябва да изпълните за да гледате риплей. Аз лично го направих вчера и работи. Сайта се обновява всеки ден до колкото виждам защото първата стъпка - How to Access the Full Game Menu вчера беше по-малко по-различен начин. Както и да е сега ще изпробвам и този начин но мисля че няма да има проблеми.
    Това е за сега очакванията са скоро да може да се играе и с/у някакъв AI противник но за сега това са само пожелания тъй че стискайте палци и следете какво излиза в нета.
    P.S. - И да си ъпдейтнете антивирусната като търсите кракове за сц2
    P.S. 2 - В youtube имаше едно клипче на кето беше показано как да гледаме риплеите един вид пояснение и в коментарите под него освен хвалебствия имаше и коментари от сорта "ааа ще те издадем" "ще те намерят" и тем подобни 3ти клас...


    Иначе първи вчепетления:
    Преди се чудех как близард ще направят нещо по-добро от това което беше sc: bw. Вече не се чудя. А решението е толкова просто че е направо гениално просто! А именно - ми играта е същата хуу де има по 7-8 нови юнита на раса 2-3 нови сгради пак на раса, ааа да и бараката има приставка / тва наистина ме изкефи !/ има новости но към 60-70% е това което ние знаеме от първата част. Обръща ми вимание че дори някои цени /минерали; гас/ на единици и ъпгрейди са същите. А относно ресурсите забелязвам че вече трябват по-малко работници за минерали за сметка на газа. Но пък на всяко находище както виждам стандартно вече има 2 гейзера. Но пък те имат само по 2500 май стандартно.
    Кък да е. До колко нещата ще останат така не знам... от метеорологичния център за забавление ще решат. Но като цяло това е напудрен екпенжън и мисля че са уцелили баланса м/у ново и старо. Накратко мисля че са си свършили работата пак отлично има трески ама това е бета ще я изшлайфат след 20тина пача... след като я пуснат всепак Blizzard Entertainment. Въздържам се от по-нататъшни коментари защото не ми се пълни темата с обяснения как ми текат лигите по монитора и как нямам търпение да разбия клавиатурата от правене на SCV-та... За това просто хвърлете по един поглед на повторенията ще добиете много добра представа какво ще бъде Starcraft 2™
    А като се тръгнали да гледате риплеите вижте и как ви върви.Поиграйте си с опциите аз тука съм с Opteron144@1800 /1g@400 / 8600GT и е тегаво не не low ама сме далече от най-доброто. Нещото което ме учудва е че мисля че ако си взема още 1г рам нещата доста ще се орпавят че инак дере много по тоя хард. Не знам ще видим в понеделник щот в неделя няя кой да ми продаде рам

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #2

    Re:Starcraft 2 Beta

    http://starcraft.gamesports.net/de/replays/ сайт с риплей. Понеже тия които са от горния линк са доста аматьорски но нормално тя излезна преди няколко дена.
    Иначе към 23 часа на 20 този месец риплеите са единственото на коеот можем да се насладим. Но като гледам из нета... няма да е нужно да чакаме дълго. Дерзайте

    http://img693.imageshack.us/img693/3...kedlogoalt.jpg

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Starcraft 2 Beta

    Мдааам, сега ще я дръпна да видя как ще върви на машниата ми. Иначе и аз съм сред хората които я чакат с нетърпение. В момента разцъквам на ябълката StarCraft BroodWars. Особенно картата Big Game Hunters за преди лягане

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #4

    Re:Starcraft 2 Beta

    Пробвайте в утуб HDStarcraft и HuskyStracraft ...двама от любимите ми коментатори на старкрафт винаги е по-интересно с коментар да се гледат риплей пък и сега са с високо качество

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #5

    Re:Starcraft 2 Beta

    https://forum.setcombg.com/********************/details.php?id=211571&hit=1 - Инталацията на играта + launcher-a.

    http://www.nibbits.com/sc2/maps/ - карти /аз лично си изтеглих само lost temple-a/ играта искам да разучавам не картите.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #6

    Re:Starcraft 2 Beta

    Ко тва?

    edit: питам защото не виждам замундата, та да знам какво да търся

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #7

    Re:Starcraft 2 Beta

    От близард вчера мисля пуснаха пач 1 за който невероятно бързо се появи крак тип sandbox. Демек ние сме господари на картата. Не можем да изпробваме само няколко от уменията защото са забранени за прилагане в/у собствени единици. Но пък Можем да правим всичко друго с всички раси. Накратко - възможността да поиграем малко и ние сц2.
    А как да стане:
    1. Теглите Starcraft 2 beta от произволно място.Инсталирате. И пускате Starcraft2.exe автоматично би трябвало да се ъпдейтне чрез торент клиента на близард***
    2. Теглите крак-а /всъщност launcher/- http://darkblizz.org/lazylaunch.zip. Имайте впредвид следното нещо - the first working Sandbox (map loader) for SC2 Beta BUT all contain “win32:junkpoly” Т.е. трябва да изключите антивирусната и да рискувате ако искате да играете.
    3. Изтегляте карти по желание - http://www.nibbits.com/sc2/maps/

    Работата с крака е елементарна - Пускате крака появява се прозорец от който избирате картата която да бъде заредена и воала!
    Ще забележите че loading скийна не е точно това близард са имали впредвид ама все пак това е от часта направи си сам. Зареди ли играта натискате ESC за да излезете от менюто и почвате да пускате атомни бомби в/у собсвените си единици и сгради а да видите как действат.

    *** При мене имаше сериозен проблем с изтеглянето на пача не знам защо предполагам БТК... сефте.
    Ако ви се случи да пуснете пача да се тегли и торент клиента на близард ви заяви "The tracker is not responding" погледнете в папката на играта. Там ще намерите няколко .torrent файла. Заредете тези торент файлове да се свалят с торент клиент по ваш избор. Това което реално се сваля е папка „update” каквато вече има и в основната директория на Starcraft2. След като торент клиента Ви вече е изтеглил папка „updates” презапишете я в/у оригиналната папка “updates” която ще намерите в „\games\StarCraft II Beta\”. След цялата тази операция просто пуснете Starcraft2.exe ако сте си свършили добре работата играта ще намери свалените файлове и ще се ъпдейтне.

    Smurfa правилно попита не бях си свършил работата над онзи пост, но пък тамън разбрах за крака и ми потекоха лигите.Дадох high priority процеса „подкарай сц2” и другите занимания останаха на 2ри план.

    Добре де тая емотка каква емоция изразява ?

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:Starcraft 2 Beta

    Ихаааа, сега остана и AI-то да подкарат и ....ще има безсънни нощи.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #9

    Re:Starcraft 2 Beta

    http://www.nibbits.com/sc2/maps/view...-your-illusion свалете тая карта и по познатия начин я пуснете. Не е AI но си е занимание с цел все пак. Аз лично използвах 1 група кериери добре се получи

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #10

    Re:Starcraft 2 Beta

    http://www.mediafire.com/?ymlwynzygif теглите картата и по познатия начин с лончъра пускате. AI-то е много много слабо но е някаква симулация на противник.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Re:Starcraft 2 Beta

    Омбре, ето един по-силен противник (Medium)
    http://hotfile.com/dl/30462541/0753a...UM_AI.rar.html

    Ооох размазах се от кеф, слаб е като цяло ама поне те напада постоянно
    battlecruiser operational и Go,Go,Go,Go ми усмислиха вечерта Малиии 2:25 станало вече.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #12

    Re:Starcraft 2 Beta

    Ready to roll down.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Re:Starcraft 2 Beta

    Ууууух, деня ми започна супер. Получих покана за бетата, довечера ще се играе в мрежа

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #14

    Re:Starcraft 2 Beta

    Айде честито, аз ще си точа лиги с разни клипчета от ютуб

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Re:Starcraft 2 Beta

    Аз нямам закупена игра на Близърд. Просто се регнах в батълнет-а, предложиха ми като на новобранец да пробвам за 10 дена WOW и а аз се съгласих и на третият ден без да съм играл или свалял каквото и да е и получих поканата. Между другото днес доста покани са раздадени , довечера ще се размазвам с приятели

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ПРОДАВАМ: StarCraft II: Wings of Liberty - 85 лв. !
    От STAUNCH във форум Продава
    Отговори: 17
    Последно: 04-10-10, 23:32
  2. StarCraft 2
    От Smurfa във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 12-09-07, 18:33
  3. Отговори: 4
    Последно: 23-03-07, 23:42
  4. Launchers за StarCraft и изобщо за Battle.net
    От fori във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-03, 20:34
  5. starcraft-ghost
    От CECI86 във форум ИГРИ
    Отговори: 17
    Последно: 20-09-02, 20:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе