Резултати от 1 до 6 от общо 6

DEVINE DEVILITY

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    DEVINE DEVILITY

    Това някой играл ли го е? Струва ли си?

    Знам 4е е RPG и 4е е на 3 CD и май е т'ва.

    А и една статия 4етох в новия GW ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    DEVINE DEVILITY

    JACKPOT []е това е играта. Гаранция 3-седмици игрово време без спане.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    DEVINE DEVILITY

    divine divinity, nniki [:D]



    и аз я искам, ама не мога да си я дръпна (3 cd). мога да си я поръчам, ама да си призная много d2 клонинги ще ми станат, при това нито един незапочнат, камо ли изигран - dungeon siege, prince of qin, а сега и divine divinity, но изкушението да я имам е голямо, така че ако някой иска да помогне на бедните сомалийски деца... []

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    DEVINE DEVILITY

    dungeon siege - си струва

    prince of qin - не ми харесва името няма да я тегля

    divine divinity - само прилича на Diablo... нищо общо няма с нея.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    DEVINE DEVILITY

    prince of qin - китайска е, дадох я на един приятел да я види. каза, че била "доста като d2" - значи в превод "крали, та крали". с две думи - имала си доста достойнства игрицата.



    за divine divinity прочетох няколко review-та и затова я искам - защото я хвалят в общи линии. двоумя се не за друго, ами защото като я имам няма да стане друго, ами ще беснея, че нямам време да я играя!



    а dungeon siege - сложих я да я "тествам" една вечер в 12:30. към 2:00 се усетих, че още я "тествам" [:D]. определено ми допадна, и то доста. ще й дойде реда някога...вероятно през някоя отпуска...

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    DEVINE DEVILITY

    според мен не очаквайте Divine Divinity да прилична на Dungeon Siege, Neverwinter Nights или нещо подобно

    лично на мен не можа да ме грабне от самото начало - но пък дерзайте.. може да ви хареса

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе