Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #16

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    abe tia skokove sa elementarni we!!!Muhaha

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #17

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    V teb mi e nadejdata CTPAX pomagai! zna4i dano da si gledal demotata koito Lord of evil ti e pratil.kaji mi nqkoq adekvatna taktika za nivata koito se igraqt t4,dm6,t2,ztn.Prosto imam 4uvstvoto 4e hodq kato myha bez glava i sam nqkakyv nevrotik koito ne znae de se namira..Prosto ne moga da igraq spokoino i otpusnato a natova otgore ne moga da 4akalq.Mnogo agresivno navlizam v boi dori i da ne sam napasan.Smqta6 li 4e e gre6ka kogato znam 4e sam napravil to4no popadenie v protivnika no i toi me e ozelil da bqgam da pasa i posle da go trepq???

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #18

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by HITMAN 47


    abe tia skokove sa elementarni we!!!Muhaha

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    da ve - dobre 4e ima koi da ti kazva

  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #19

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by HITMAN 47


    V teb mi e nadejdata CTPAX pomagai! zna4i dano da si gledal demotata koito Lord of evil ti e pratil.kaji mi nqkoq adekvatna taktika za nivata koito se igraqt t4,dm6,t2,ztn.Prosto imam 4uvstvoto 4e hodq kato myha bez glava i sam nqkakyv nevrotik koito ne znae de se namira..Prosto ne moga da igraq spokoino i otpusnato a natova otgore ne moga da 4akalq.Mnogo agresivno navlizam v boi dori i da ne sam napasan.Smqta6 li 4e e gre6ka kogato znam 4e sam napravil to4no popadenie v protivnika no i toi me e ozelil da bqgam da pasa i posle da go trepq???

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Не съм гледал демотата, които той много искаше да ми прати, за да го видя колко е добър :-))

    А колкото до тактиките - ако можеше да се обясни с две думи, щеше да стане като кънтера, две седмици игра и си номер 1. Гледай демота и НЕ ИГРАЙ С БОТОВЕ 1на1. С ботове можеш да тренираш единствено ффа с няколко бота, за да си упражняваш стрелбата. От игра с ботове не можеш да научиш абсолютно нищо и когато тръгнеш да играеш с хора, не знаеш как така непрекъснато умираш :-)) Влизай на сървърите, играй с тия вътре и ще добиеш някаква елементарна представа за какво става въпрос, но винаги ще има хора, които ще те учудват с това колко са добри :-))

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #20

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    Mi 4ovek kak da igraq v teq serveri kato kolkoto pati vlqza se nqma nikoi.Mnogo dobre znam za kakvo stava vapros v tqh igral sam.Daje i s teb samurai!Izhoda ot bitkata be6e qsen no na men mi be6e zabavno btw nai dobre se predstavih na ztn.Gledam demota oba4e prosto vijdam kolko dobri sa drugite i trudno izvli4am poyka edno e da gleda6 a drygo da go napravi6.zabelqzvam 4e vie se spirate i 4akate na nqkoi stranni za men mesta na koito az ne bih se 4uvstval konfortno.Vqrno li e 4e prosto nai vajno e pasaneto i postoqnnoto pravene na roketjumpove s zel iznenada na protivnika??? oneq demota 6e namerim na4in da ti gi pratim no na tqh 6te vidi6 edna ravnostoina borba na dvama srednonaprednali(predpolagam) iskam da mi kaje6 kakvo misli6 za [EJ]Zax? i mi kaji kade i koga igraete za da znam kade da vi tursq i da se y4a.Btw mislq 4e nqkoi igrae s nika na nikon 6toto predi mesez igrah s nego i padnah samo s 1 frag sled suddendeath.Ne mislq 4e tova e bil toi za6toto i dvamata znaem kakyv 6te6e da e rezultata MUHAHA

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #21

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    Аве я кажете каква врьзка е нужна че да може да се играе по нет-а и как влизате. С GameSpy ili... ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #22

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    Трябва кабелен нет с поне 128к връзка за бг. Може да се влиза с всякакви програмки от типа на геймспай. Всичко, което ти е нужно, го има на http://www.gamescult.net.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #23

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    Moje i s GameSpy ama ti trqbva dobar net.Ina4e za bg ti trqbva osp mod versiq Quake3 1.32 i sled kato gi ima6 pi6e6 v konzolata /connect i posle nqkoi ot slednite adresi: quake3.ttm.bg , q3.bnc.bg , gs.bnc.bg ili gold.Ma3x.net i vliza6 za da vidi6 kakvi izrodi igraqt tam no ot skoro ne sam vijdal hora i ne znam za6to.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #24

    Quake3, DEFRAG!!! i Trick jumping

    CTPAX lo6oto e 4e tuk osven s Lord of Evil nqma nikoi s koito da igraq q3 kato horata.Na tova otgore ne igraem dostatu4no zaedno.Prosto nqma kak de ne igraq s botove 6toto vsi4ki tuka igraqt CS a i dori i da igraq s nqkoi toi e tolkova slab 4e dori ne moje da bie Xaero na nightmare! Igraq s oneq smart botove i te 4esno kazano se spravqt dosta dobre mnogo pasat to4ni sa oba4e se dvijat kato absolutni darveta.Kato sam v sofiq igraq s hora no kogato sam u doma e pulna skrub.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Шашми за Quake3
    От Julian във форум ИГРИ
    Отговори: 48
    Последно: 27-05-02, 14:45
  2. Quake3 rulz...
    От [I]Sta1ker във форум ИГРИ
    Отговори: 62
    Последно: 24-05-01, 18:49
  3. Quake3 Rulz (Again)
    От [I]Sta1ker във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 17-04-01, 11:19
  4. Quake3 prez modem
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 09-04-01, 10:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе