Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #1

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Ха да видим сега, има ли запалени фенове на тая игра тука



    Аз не съм кой знае какъв фен на Diablo, превъртал съм я 2 - 3 пъти, ама толкоз. Вчера обаче си инсталирах и Expansion Pack-а и намерих тука някакви руни. Чудех за какво са и реших да прочета в readme-то, оказа се че се слагали на socketed оръжия и при подреждане по някаква си специална рецепта, се получавали невероятни предмети.

    Та въпросите ми са, как да разбера какви са тея рецепти, има ли някакво туулче или някакъв хелп дето да пише кое за какво служи. И разбира се знаещите да споделят някои по-специфични неща ко има [:I]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #2

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Има една програмка "rune word wizard" се казва ама не се сещам от каде я намерих...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #3

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Kayso tozi link e chitav

    http://www.battle.net/diablo2exp/items/

    Az lichno go haresvam ima i recepti RABOTESHTI!!


  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #4

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    fenove na D2 ?

    mi samo ot niakolko godini igraia igrata, ama shte se probvam da ti pomogna :-))



    eto ti saita :

    http://diablomania.hit.bg

    ot tam vuv menu "failove" i si gotov

    a za da pravish predmeti s tezi dumi -> update do ver.1.09


  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Този руни отдавна Blizzard ги размешаха отново, зарежи не се занимавай "висока" руна почти не може да се намери аз до "Sol" май съм намирал(превъртал съм я с updatetnat expansion на HELL) . Пък и силните неща не се правят с руни [] а се намират.

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Абе аз само питам, все пак тепърва ще я почвам играта наново и исках да знам за какво служат все пак

    PROKOBA - мерси за туй туулче, намерих си го, само дето не казва как точно се подреждат, щото прочетох че се слагали под точно определен ред.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    kayso, call me my man & benevolence will be poured on you []

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    63
    #8

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    FearMe: i ti li si ot varna e batka ?? [:D]

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #9

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Слагат се в реда, в който е написана думата.

    Иначе е прав DEATHKNIGHT, че много трудно се намират високите левели руни.

    Ако имаш възможност играй играта в мрежа с поне 3-ма човека, става много по-интересно, особено ако може да се комбинирате в екип. Освен това има и един трик, ако може така да се каже, който ми го показаха и аз не вярвах, ама тц, работи си.

    В солова игра, натискаш ENTER, все едно искаш да кажеш нещо ако сте в мрежа, и пишеш "players x", където х е число от 1 до 8. Това симулира толква играча в този смисъл, че чудовищата имат повече кръв/живот и съответно дават повече experience, което си голям плюс.

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Ммм дааа, я като почнахме да си говорим, я който знае разни Tips&Tricks да докладва )

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #11

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    DarkRose би ли пояснил малко как става тоя номер например на кой пач става(аз съм 1.09 неще) дали е с някой от модовете(че аз нямам).

    Аз пробвам (Защото МНОООГО ми хареса като идея) обаче не иска и това си е засичам си ехр. мне неще

    10х


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #12

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    И още нещо дали на оригиналното Диабло2 или на ЛОД си го правил това?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #13

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Аха ясно явно трябва още в града да стане.

    Еии то така е кеф аз не съм играл отдавна това ще ме залепи пак

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    brainclot: ахам []



    за mod-овете: има един единствен кадърен и това е kay's mod - вдига experience-a, шанса за хубави предмети (но не колкото golden mod на не-знам-кой-си, който е ужасен, защото играта става безинтересна след 5 мин), вкарва като monsters вълците на друида, големите, ..., както и прави някои от нормалните гадинки големи - тип "boss". има обаче един много неприятен bug - често изхвърля, когато убиваш вълци. кофти, но пък с този mod играта си спечели няколко месеца живот при мен. и наистина е предизвикателство. след като минете hell с този mod, ще разберете какво всъщност е да играеш diablo2 на висока трудност! истината е, че чак тогава става интересно: 2-3 immunities + resistances + много аури по boss-овете и много гадини...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #15

    Diablo 2 & Руните и Tips&Tricks

    Трудна работа наистина е да ти се падне

    Значи един от пичовете в обяснението към мод-а си пише че 2 години играел нон-стоп и пак не му се паднала тая руна дето иска.



    Дали този мод дето си го играл не е ли Klays game enhancer че аз аз само него намерих подобен иначе има много нови поне 50 за LOD 1.9

    Еми няма как и на мене ми се играе и ще ги пробвам наред (поне модове на седмицата ще пробвам де то всички няма да мога)

    Явно тази тема не е актуална както преди година но лично аз когато нямам какво да играя си пускам Диаблото не съм играл година поради факта че нямах РС

    Последно колкото до Tips&Tricks трудно е да се пише накратко затова е Играта игра с главно И


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся книгата Top tips CAE
    От obshtinska_mishka във форум Книги
    Отговори: 3
    Последно: 28-03-11, 16:50
  2. Firefox Tips & Tricks
    От peshos във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-06, 17:25
  3. Windows XP Tips 'n' Tricks
    От d-rRoss във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 17-02-02, 19:23
  4. Tips and tricks w Arc
    От google във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-01, 15:26
  5. Tips & Triks
    От ivo80 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 16-11-01, 02:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе