Резултати от 1 до 13 от общо 13

Проблем с 007 NightFire

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #1

    Проблем с 007 NightFire

    Още на първота мисия кат избия всички в замака не мога да намря врата от където да се кача на кулата,всички са заключени.А и този купон, на който трябва да се присъединя каде се намира.Ако може някой да ми каже[:-banghead] че има да си блъскам кофата още дълго време [:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #2

    Проблем с 007 NightFire

    Mi kade kade.... kato im ugasi6 projektorite i tam v diasno ima edni stulbi kato se ka4i6 6te vidi6 edni stukleni vrati i to ima edno film4e i vliza6 tam!!!

  4. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #3

    Проблем с 007 NightFire

    vob6te ne se otvariat vratite i niama nikakvi stakleni vrati

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #4

    Проблем с 007 NightFire

    Abe ti izob6to moje6 li da igrae6 igri ili 4aka6 vsi4ko nagotovo???

  6. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #5

    Проблем с 007 NightFire

    По принцип нямам проблем с игрите,но това ниво не мога и не мога да го мина.Обикалям,обикалям няма и няма,никакви врати освен една дето има двама тапанари,избивам ги ходя по стаите,вземам мониции и нито една от вратите не се отваря няма никакви знаци,изобщо безнадеждно.Писва ми и започвам да играя на GTA3 и се разтоварвам максимално[}}:-|>>]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    69
    #6

    Проблем с 007 NightFire

    ne moga da ti pomogna jax ne sam q igral taq igra nama vreme ina4e mi xaresva kato ideq.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #7

    Проблем с 007 NightFire

    Parvo ne triabva da izbivash vsi4ki, tva da ne ti e Quake???

    Kato obiesh edin koito tragva da vkliu4va generatora mu vzemash pass kartata i s neia otvariash vratata za kulata?

    shte se radvam ako sam ti pomognal

  10. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #8

    Проблем с 007 NightFire

    Благодария ти за информацията.Вече разбрах къде бъркам.Когато трябва да се отвори врата ми показваше зелена стрелка на вратата и тогава я отварах с бутон и аз чакам да ми покаже коя врата да отворя.Пробвах без да показва и продължих напред.Сега съм там дето падаме от лифта в някаква база,но не мога да мина защото има много псета и ни надушват

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #9

    Проблем с 007 NightFire

    А някой ще може ли да ми ''услужи'' с crack-a за Bond-a,щото моя нещо се скапа? mergo@dir.bg

  12. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #10

    Проблем с 007 NightFire

    mom4eta, stignah do treta misiq v nqkav Qponski muzey.Pazia edin da ne mu stane tejak jivota,no 4ove4eca zastava pred edno pano i

    stoi li stoi.Ot tuk natatak niakoy moje li da mi kaje kvo da praya?[:-banghead]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    50
    #11

    Проблем с 007 NightFire

    Успях да стигна до 6-то ниво. И съм дотам.Цяла седмица(!) вече се мъча с него.Става въпрос за следното: качвам се в един външен асансьор, с който трябва да сляза на партера, но гадовете ме потпукват още от най-горния етаж, стрелят и с базуки.Вкрайна сметка въжетата на асансьора се късат и ...Какво ли не опитвах.Ако някой ми подскаже ще съм му много благодарен!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    50
    #12

    Проблем с 007 NightFire

    Към jax: Трябва да отведеш този човечец в подземния бункер за да не го убият лошите. За целта трябва да намериш тайния вход. Той е маскиран и се намира зад една от стените.

  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #13

    Проблем с 007 NightFire

    <font color="blue">--------Offtopic---------</font id="blue">

    zdoro <font color="red">Темата за "007 NightFire", която си направил е изтрита, защото има отворена вече същата, а и виждам, че и тук си задал същия въпрос</font id="red">

    <font color="blue">--------Offtopic---------</font id="blue">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. James Bond 007 Nightfire
    От zinatop във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 06-07-04, 14:32
  2. Pomo6t za James Bond Nightfire!
    От BUTT HEAD във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 29-10-03, 23:51
  3. Agent 007: Nightfire и Radeon9000
    От Penta във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 08-03-03, 09:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе