Резултати от 1 до 11 от общо 11

Colin vs nfs

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #1

    Colin vs nfs

    sled fps lubimia mi janr sa racerite.Zatova mi e mnogo interesno kak 6te glasuvate.Dvete igri se razli4avat no nqma zna4enie,koq e po dobra spored vas.Tyk az 6te se vuzdurja ot mnenie.

    mojebi sam malko po razo4arovan ot novoto nfs za6toto nqma nastroiki,nqma snejna pista,dujdovna i no6na.Ima mnogo malko pisti.Singala e ne tolkova interesen kato na staroto.

    molq glasuvaite

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Colin vs nfs

    Новото NFS е супер боза, аз чакам новия Колин с нетърпение за сега.

    Виж ако ще сравняваме НФС Порше със Колин 1, там за мене нещата са на кантар като НФС има малък превес, като доста по динамичен Мултиплейър

    Иначе съм супер голям фен и на двете и бих си пробвал уменията срещу всеки желаещ

  4. Gadget
    Guest
    #3

    Colin vs nfs

    NFS HP2 има разни ефекти, но повече ми харесва Colin McRae 2 - абсолютно реалистичен симулатор... сега чакам да излезе тройката

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #4

    Colin vs nfs

    Ами и аз предпочитам повече колина, защото е доста реалистичен, а пък НФС- то няма нито диждовно време нито сняг. Ама и НФС- то е много добра игра ако се гледа от добрата и страна. Къде на колина може да се вдигне толкова колкото на НФС- то? А пък и е фантазиорски от Колина. Колкото до графиката естествено, че НФС- то цепи мрака ама като излезе колин 3 щте видим[:D].

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #5

    Colin vs nfs

    С две ръце за Колин-ааааа.....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #6

    Colin vs nfs

    Mnogo se radvam 4e podkrepqte po realisti4nata igra.Az vinagi sam bil za tova.I az imam predpo4itania kum kolina i s netyrpenie 4akam noviq.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Colin vs nfs

    Туй ми напомня за вечният спор AMD Vs INTEL [:D]. Ами просто и двете игри си имат предимства и недостатъци. Пък за реалноста на поредиците Colin-a, можем много да си поспорим, тя симулира добре, но реалност ХЕХЕХЕ. NFS6 просто тази игра нещо не и достигна за да се влюбя в еднага в нея. Нямаго напрежението от PORSCHE-o, но от друга страна динамиката на играта е супер. Незнам и двете поредици ме кефят, но клоня към NFS, защото там е по голям кефа в мулти-то. И другото: дразнещото реално каране на Колин-а, ми разликата от реалноста и играта е от земята до небето. Затова предпочитам АРКАДНАТА НФС. [}}:-|>>]

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #8

    Colin vs nfs

    Colin Rulezz

    A puk ako niakoi iska po-goliama realnost - da se vidim na okolovrasnoto na Boiana .

    da vidim koi kolko umstven bagaz ima

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #9

    Colin vs nfs

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso

    Иначе съм супер голям фен и на двете и бих си пробвал уменията срещу всеки желаещ

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    Ти все така разправяш ,ама още не сме играли.


  12. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #10

    Colin vs nfs

    Colin McRae - relistichen rali simulator!

    NFS - arkaden avtomobilen simulator!

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #11

    Colin vs nfs

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Zygot

    Ти все така разправяш ,ама още не сме играли.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Хехехехе, абе само да ми минат поправките и ще се разберем. Един приятел отвориха зала с волани и 19" май, така че, ще стане играта ))

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Colin McRae Rally 2005
    От LudZaVrazvane във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-05, 10:30
  2. Търся Colin McRae Rally 2005!
    От exorcist във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-05, 13:23
  3. Линк за Colin McRae Rally 2
    От CCCP_FAN във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 04-05-04, 00:35
  4. Kvo stava s Colin Mc 3
    От Mystikal във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 27-04-03, 02:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе