Резултати от 1 до 3 от общо 3

Disciples2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    7
    #1

    Disciples2

    Изтеглих няколко карти за Disciples2 от нета, които въпреки patch - a, който е версия 1.41 не щат да тръгват и всеки път щом се опитам да стартирам някоя от новите карти ме изхвърля в WINDOWS(Will Install Needless Data On Whole System). Мисля, че проблема е в crack - a защото пробвах няколко от които само един тръгна с новия patch и то с известни проблеми(менюто имаше малко по-особени опции). Та въпросът ми е защо играта се е - ва с мене и ако проблема е в crack-a

    от къде да си изтегля актуален. Моля за точен адрес.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Disciples2

    Ами LEPRIKON, аз тая игрица я играх преди почти 1 година, но много ме накефи. Даже я врътнах още веднъж после, но не съм пробвал да слагам карти и пачове. Предлагам, ако не си ходил до www.megagames.com, да отидеш и да "хвърлиш" едно око. Там раздела им за кракове и пачове е един от най-големите, който съм виждал. Ако и там не стане пробвай да търсиш чрез GOOGLE, сте ти даде много възможни отговори. И последната ти възможност е от западните форуми, където си разясняват проблемите, но се иска да знаеш малко англииски. Това е от мен, повече от дугите. [:D]

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Disciples2

    Виж точен адрес трябва само да си потърсиш, но освен Мегагеймс, може да пробваш и на www.gamecopyworld.com

    Там също има огромна база с всякакви кракове, пачове и кво ли още не

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе