Резултати от 1 до 11 от общо 11

Crysis 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #1

    Crysis 3

    От EA обявиха излизането на Crysis 3 през пролетта на следващата година,ето линк: http://pcworld.bg/19443_obyaviha_cry...etta_na_2013_g
    ето и от официалния сайт на EA: http://crysis.ea.com/en_US
    Как мислите че ще е играта според вас

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Crysis 3

    Първата част беше уникална ..втората прекалено конзолна ...честно казано съм със смесени чувства отностно третата

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #3

    Re:Crysis 3

    За мен най-важното в един FPS е историята и геймплея.Без история всичко е едно голо безинтересно пуцане.

    На мен като история и донякъде геймплей(донякъде защото след като влезнех в корба-майка от това безтегловно плуване 3 дена ме боля врата от въртенето на главата) най-много ми хареса Криза 1, като пуцане и геймлей Crysis warhead, като възможности за триизмерно движение в триизмерна среда Crysis 2.

    Дано Crysis 3 да е с историята на Crysis 1, геймплея и пуцането на warhead и триизмерната среда на Crysis 2.

    Аз лично нехаресвам мултиплеъра и не играя.Винаги харесвам повече кампанията независимо от FPS играта.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #4

    Re:Crysis 3

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    За мен най-важното в един FPS е историята и геймплея.Без история всичко е едно голо безинтересно пуцане.

    На мен като история и донякъде геймплей(донякъде защото след като влезнех в корба-майка от това безтегловно плуване 3 дена ме боля врата от въртенето на главата) най-много ми хареса Криза 1, като пуцане и геймлей Crysis warhead, като възможности за триизмерно движение в триизмерна среда Crysis 2.

    Дано Crysis 3 да е с историята на Crysis 1, геймплея и пуцането на warhead и триизмерната среда на Crysis 2.

    Аз лично нехаресвам мултиплеъра и не играя.Винаги харесвам повече кампанията независимо от FPS играта.

    и аз да се изкажа за моето мнение за поредицата първия crysis не можах да го превъртя(тоя кораб майка ми разказа играта)но много обширни карти и това не ми хареса,crysis warhead там картите бяха по-малки и имаше повече пуцане на извънземни и корейци,за Crysis 2 лично за мене има най-добра графика от излезлите миналата година игри,няма големи системни изисквания за нормална игра,по-удобно управление на костюма и по-добри възможности за безшумни убииства(което най-ме изкефи),оръжията малко куцаха,но да не бъдем критични

  6. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #5

    Re:Crysis 3

    Ако продължават в същия дух сигурно ще изиграя и тройката,
    все пак различните версии трябва да се различават, а justify
    го е казал много добре:

    цитирам: "...Дано Crysis 3 да е с историята на Crysis 1, геймплея и пуцането на warhead и триизмерната среда на Crysis 2..."

  7. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #6

    Отговор: Crysis 3

    Вече излезе 3-та част и не съм впечатлен много.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #7

    Отговор: Crysis 3

    От гледането или от игрането? :rolleyes:

    А и много зависи какво точно харесваш като жанр.Имам познати на които извънземни+FPS много не им понасят, като и аз клоня в тази насока, но все пак Crysis e уникална игра.Преди нея беше CoD.

    FPS -то което по реалистичност на разказа/историята, възможности и геймплей е №1 за мен си остава една игра отпреди няколко години- Battlefield 2 Bad company- първият и последен(засега) шутър в който стени на сгради като стреляш с оръжие(например с гранатомет на автомат или с РПГ) което може да разрушава стени се рушат или падат те или цялата сграда.Освен това играта в екип с ботове е задължителна, тъй като сам стигаш донякъде-20-30 метра напред и нямаш никави пансове-убиват те.така си спомням когато я играх за 1 път "припкам" напред и по едно време като ме запукаха руснаци отвсякъде се почудих къде да се мушна и хайде в една къща, бегом на втория етаж и се залостих срещу стълбите, който дойде след мен да го .Обаче и те руските блядове не са тъпи -дойдеха 1-2, аз ги и след това нещо слушам само се стреля усилено и избухва, но по мен пряко не се стреля и по едно време усещам, че цялата къща се разтресе и докато се усетя какво точно са ми намислили къщата цялата върху мен и аз angel ...

    Ако бях изчакал ботовете, огъня нямаше да е съсредоточен само върху мен и къщурката нямаше да ми падне на главата ...

  10. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #8

    Отговор: Crysis 3

    От играенето разбира се,а за Battlefield 2 Bad company разбира се безспорен фаворит е и на мен.

  11. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #9

    Отговор: Crysis 3

    Още не съм е тествал и все не остава време, някой поне да даде малко инфо...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Отговор: Crysis 3

    Аз чакам "Ludia" геймър да каже какви са му впечатленията и тогава да я почвам.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #11

    Отговор: Crysis 3

    Докато чакаме експертното мнение на колегата "Ludia" геймър ще споделя, че играта е мега яка. Освен фен на FPS жанра съм и 3D маниак, та в тоя ред на мисли имах съмнения, че Кризата ще се окаже голям залък за баба ми Енвидия в стерескопичен 3D режим, но за щастие се оказаха напразни. Ако евентуално има някой не разбрал - крак-фикса за блокажа при втората мисия е наличен във фрии шопа! Успех, другари бойци!

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Crysis -моля за малко помощ
    От ivanxxx във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 15-06-11, 14:31
  2. Помощ за Crysis
    От dallaz във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 28-01-08, 09:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе