Резултати от 1 до 5 от общо 5

Mafia---->PC death

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #1

    Mafia---->PC death

    Хора помагайте имам страхотен проблем,откакто качих играта Мафия...съвсем ми се "сдуха"машината.Аз ли пипнах нещо дето нетрябва незнам

    В настройките ли сбърках...или нещо ми се скапва машинката?Проблема е че при стартиране върви около 2-3минути и ми забива грозно цялата машина.Гасне екрана чува се накъсан звук и нищо непомага.После дори ОС неиска да зареди.След няколко гасения и пускания ме пуска да конфигурирам БИОС-а и от там вече да стартирам Win нормално.



    Та значи с WinXP+Sp1a съм

    Видео G-force4 MX440-64mb драйвeри 41,09. 512DDR

    1.3 Duron

    DirectX8.1



    Всичко съм изрязал в играта на "фуул" щото не насичаше и вървеше нормално в началото.

    Кажете имате ли някви идеи...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #2

    Mafia---->PC death

    Що не пробваш да форматираш харда и да инсталираш и Win-a и Mafia наново. Ако проблема е в Мафиа мога да ти дам мойта да си я запишеш. Аз я джитках на МЕ и нямах абсолютно никакъв проблем.;

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #3

    Mafia---->PC death

    Ами честно да ви кажа на мен ми прави подобни гадости(е много по-леки от тези на Resident

    и слава Богу).Та значи пускам си я аз играта и почва да сече като за световно!!!На старото селеронче 333Mhz ми вървеше по-добре!



    П.С. Сега съм със Паломино ХР на 2100+ и GeForce 2 MX 400 64Mb невиждам къде е проблема?!




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #4

    Mafia---->PC death

    Най вероятно ти насича от крак-а.Ако преди това си бил със същия и не е имало проблем,пробваи с драиварите.

    на мене много игри ми насичат или правят мизерии но след като сменя крак-а всичко се оправя.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #5

    Mafia---->PC death

    Оправих се с проблема ...какво ли не опитвах (преинсталира я 2 пъти)и накрая се оказа най тъпото нещо на света(( играта забива само когато нивото на сенките е сложено на "вери-хай"...нищо неразбирам защо така се получи но в момента я играя на хай-детайл и върви прекрасно.Само тия тъпи сенки са проблема.Нито е от "крака" нито от пиратската версия.Както и да е Благодаря ви за отделеното време и нерви да ме изслушате мен)и проблема ми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HDD -> Death ?!?
    От S_GonzaLes във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 31-10-05, 19:05
  2. Mafia-problem
    От lord_ice във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-03, 21:24
  3. mafia-problem
    От dudu във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 04-09-03, 19:23
  4. Mafia HEEEELP
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 21-10-02, 18:10
  5. Mafia
    От Yozo във форум ИГРИ
    Отговори: 50
    Последно: 03-10-02, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе