Резултати от 1 до 5 от общо 5

uncharted 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #1

    uncharted 3

    просто нямам думи. Много ми харесва. Сценария е толкова увлекателен, че имаш чиството, че гледаш филм, докато си дадеш сметка, че не си спектатор и трябва да мърдаш героя. Играта е просто изключителна. Малко лошо съм ги познал, щото тръгнах от 3. Притежавам и 2, но не и 1. Скоро ще си купя 1 и мисля да ги изиграя и трите. Пъзлите са просто ненадминати. Кофтито е, че битките са така направени, че ти трябва мишка и клавиатура. С Геймпада просто е отвратително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2

    Отговор: uncharted 3

    Ще свикнеш и с геймпада - трябваше да почнеш от 1 ... Другата седмица излиза може би едно от най-силните заглавия за тази година за PS3 (от същото студио) - The Last of Us - The Last of Us

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: uncharted 3

    Аз така се чувствах с трилогията MassEffect. Дори мисля тея дни пак да я почна

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Отговор: uncharted 3

    абе аз с геймпад играя, от nintendo entertaiment на сам. А на плейстейшънския от излизането на първата пс конзола. Кофтито е, че битките са си направени, за мишка и клавиатура. Въпреки, че играта не е FPS. Брачед гледам между другото доста купи си обрал в Mass Efect 2. Или 3 беше.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: uncharted 3

    2 ката , ма ще си подобря рекорда

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе