Резултати от 1 до 4 от общо 4

Midtown madness 2 BIG BIG Trouble! HELP!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    87
    #1

    Midtown madness 2 BIG BIG Trouble! HELP!

    Имам MM2 от скоро и имам проблем с графиката. Видеото ми е GeForce 4 MX 440 64 Mb RAM. Просто графиката се скапва като дам на 3-д ускорител, а като съм на софтуер въобще не ми се играе!

    Иначе на Мидтаун 1 му хванах цаката-изключвам Pedestrians /минувачите/ и всичко е наред ама ми писна. На ММ2 не става. Само като изключа всичко Трафик, Хора и още боклуци. Да ама не. Пак на някои завои се БЪГВА здраво. Не знам по настройките съм човъркал яко ама не става. Иначе съм виждал по гейм-клубовете всичко е много яко. Има трафик, хора и всички екстри на 1024х968! Или има някакви добавки към Директ Хикс-а или някакви драивъри за каквито не съм чувал? Иначе си дръпнах новите драивери за видеото от Nvidia скоро и пак не е наред.

    Помогнете, но само ако сте го подкарвали както трябва, иначе съм чувал много предположения ама не. От мен толкова!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1
    #2

    Midtown madness 2 BIG BIG Trouble! HELP!

    Аз имам същия проблем и съм с GeForce2MX400 T400 Abit[!]

    Иначе като сложа едни супер стари драйвери кои са за GF2 MX и всичко си е наред няма никакви дефекти.[:D]


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    87
    #3

    Midtown madness 2 BIG BIG Trouble! HELP!

    Да ама аз имам само две версии на драйвъра за видеото ми. И със двете не става. Даваите предложения!

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #4

    Midtown madness 2 BIG BIG Trouble! HELP!

    влизаш в нета и дарпаш старите драивари [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midtown Madness - download
    От Pat във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 23-10-05, 17:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе