Резултати от 1 до 10 от общо 10

Undying

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Undying

    май засега го няма никъде, нали?

    ако някой знае - да даде link pls.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Undying

    Не си заслужава FearMe-играта изглежда гадно-не като УТ ,а като първия Unreal,дори по зле-примерно небето е грозен битмап-ако си от София ще ти дам направо СД-то




  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Undying

    варна. а иначе играх демото и не ми се стори чак толкова зле. а иначе гълта ресурси - duron 700, 128 ram, msi, noname mx - насича на 10х7 max. при мен на duron 800, 256 micron, abit kt7a, siluro обаче върви перфектно на същите настройки. поредното доказателство за изключително високото качество на abit.



    обратно към играта. първото ми впечатление беше за прилики с alice. после идейно ми понапомни requiem с магиите и др подобни. чудех си дали си заслужава. щом не струва, тогава няма да се натискам да я търся, ами ако попадне, попадне. има сума ти други




  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    22
    #4

    Undying

    Не е вярно, че не си заслужава! Може да е с енджина на UT, обаче има невероятна атмосфера. Както си вървиш спокойно из коридорите и чуваш някакъв странен шум и лудешки смях, и изведнъж зад гърба ти изкача някакъв дзвер и ти разкъсва гърлото...

    Това е играта с най-страхотни звукови ефекти, която съм играл!




  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Undying

    pesho, аз не съм против engine-а на ut. вярно, че не е върха на сладоледа, но виж rune не изглежда зле. да не говорим за майтапа с оня флипер - божичко какво доживяхме - 3d флипер с един от най-актуалните 3d engine-и ! както и да е. за мен engine-a не е нещо, което ще ме спре да играя - важна е атмосферата. я понапишете според вас + и - за играта. явно няма еднозначно мнение. а ние, които я нямаме да се поориентираме дали да си я търсим




  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    22
    #6

    Undying

    Виж във форума на HardwareBg в раздел "Общи приказки" на втората страница има тема за играта...има интересни мнения, иначе аз страшно я харесвам, но едва ли някога ще я довърша, защото си затрих save-овете (((




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #7

    Undying

    Пак казвам-не си заслужава-а ако изкате да тествате с нея:

    конзолата + showfps

    При мен на 1024х768 32Бит макс кадрите се движеха му 50-120

    Наистина звуците са сравнително добри-но само те-след като изкочи споменатия от Пешо гад виждате една доста лошо и зле тектурирана картинка...

    А иначе казвам сравнително ,щото има една игра наречена Thief,Thief2-който я е играл знае...




  10. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #8

    Undying

    Ave hora kvo se karate igrata e super,e ne tolkova kato grafika, a kato gameplay.ina4e akoznaete link kajete go az imam CDto ama edin fajl mi e skapan i ne moga da q prodalja.Trqbva mi mtpresentg.utx Ako nqkoj znae otkade da go drapna da mi pi6e na aiwabg@yahoo.com.

    10x predvaritelno




  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    215
    #9

    Undying

    Хееееее...не мога да си представя как някой може да хули така игра като Undying! Та това е може би най-добрия 3D action за single player излизал някога! Колко рядко, особено напоследък ни се слу4ва да видим свестен сюжет в игра от този тип? В играта вси4ко е на едно много добро ниво, а някои от елементите са направо изклю4ителни - графиката може би не е впе4атляваща, но прави Undying заглавие с впе4атляваща визия! Не знам какво толкова не ви харесва - плавни движения, лицеви анимации, синхронизирани движения на устата с говора, отсъствието на най-големия недостатък на съвременните 3D игри - клипингът... И ако все пак графиката не е впе4атляваща за не4ий вкус то тогава играта има какво друго да ви предложи, а именно атмосферата! Е, по дяволите, такава атмосфера рядко съм срещал дори в horror филми! Звуци, среда, мра4на, зловеща красота... Просто една от най-въздействащите игри, които някога съм играл!



    Never fear, Psycho's here!

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #10

    Undying

    Da taka e igrata e s edna duma COOL.Az li4ni imam SB live i prosro zvuka e ubiec,nqkoko pati si izkarvam akala :P.Mnogo me iznenada tova 4e igrata ne e s napalno perfectna grafika,koeto me u4udi vse pak iska DX8.



    Otnovo se povtarqm ama......



    Trqbva mi edin fajl ot Udying



    mtpresentg.utx (okolp 7mb)

    ako nqkoj znae ot kade da go drapna da mi pi6e na aiwabg@yahoo.com

    4e napravo nqmam tarpenie da q dovar6a SUPER e !!!!!!!!!!






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе