Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с The Sims: Superstar

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #1

    Проблем с The Sims: Superstar

    Свалих новия The Sims от freeteam но crack-a не работи а и тези от интернет дават същия резултат

    Някой да знае как се оправя този проблем?








  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    7
    #2

    Проблем с The Sims: Superstar

    [ftp://193.200.14.115/]на този адрес трябва да има играта, която тръгва. Или поне така каза човека. Проблема не е в crack-a, а в самата игра, която са поствали...успех...

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #3

    Проблем с The Sims: Superstar

    Благодаря mort но не мога да отворя адреса



    Bin файла се инжектира с файл, който е в същата папка на сървъра преди да се запише на диск. Това го направих и успях да пусна играта, но сега не може да се клика на някой обекти в играта!

    Някой ако научи нещо ново да казва pls




  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    1
    #4

    Проблем с The Sims: Superstar

    Някой би ли ми обяснил по-простичко как да подкарам The Sims Superstar ,че нещто не мога да я подкарам,а сам малко на вие с pc_ta

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #5

    Проблем с The Sims: Superstar

    Aми значи като си инсталирате всички експенжъни ОСВЕН суперстар копирате следните файлове някъде посвоя хард и после ги заменяте с тези които е инсталирал суперстар

    .../The Sims/ExpansionShared/Sound/Sound.far и .../The Sims/Music/Modes/Load/loadloop.wav

    защото фаиловете които се инсталират от суперстар са "прецакани"

    П.С. Ако нямате други експенжъни просто направете същото след инсталацията на оригиналния СИМС!!! Успех

    П.С.2 Аз го изпробвах РАБОТИ!!!! :D


  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    1
    #6

    Проблем с The Sims: Superstar

    Имам проблем с инсталирането на Симс - всички версии, които съм инсталирал досега (от СД) вървят (вървяха) нормално. Докато не инсталирах The Sims Unleashed. Кой знае защо компютърът (без да ме пита) реши да я инсталира на испански. Деинсталирах я, опитах с предна версия, която преди работеше на английски - и тя се е испанизирала. Явно някъде има нещо, което "по подразбиране" ми обърква езиците. Някой да има идея за решение на проблема? Определено предпочитам английската или руската версия - по се разбира, отколкото на испански.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам кецове Adidas Mysterious Al Superstar Vulc
    От zumitaka във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 21-01-10, 19:46
  2. Sims 2
    От ForzaReal във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-04, 12:41
  3. Sims Superstar
    От Tai-Pan във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 26-11-03, 09:51
  4. The Sims Superstar - не тръгва
    От V@NKATA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-03, 13:54
  5. Проблем със The Sims - Hot Date
    От Eddie във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 17-01-02, 14:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе