Резултати от 1 до 5 от общо 5

Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #1

    Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade

    2 dni "igra" (po-skoro beta testwane , ne alpha testwane) na dylgoochakwanoto prodyljenie na FO2 mi bqha dostatachni da me iznerwqt do kraen predel i da q zareja!

    Po-perwerzno i sadistichno bug-qswashta igra ne bqh wijdal!. Razbiram da ti zabiwa dokato igraesh, da ima defekti w izobrajenieto, no towa da te ostawi bezproblemno da si izigraesh cqlata misiq (cql den - 1 misiq!) i posle da ne iska da ti savne gama - E NAPRAWO SADIZAM!

    Na 2-3 pyti pyk save-washe no kato reka da load-wam - HOP, izcheznali sa wsichki SAVEGAMOWE!

    Nqkoi ima li podobni problemi kato tezi?



    A po princip gameplaya ne e chak tolkowa losh.Opitali sa se da naprawqt bitkite po-dinamichni i mislq che sa go postignali. Misiite obache sa mnogo dylgi - chak ti piswa.

    Ne mojah da razbera nqkoi tolkowa lesni neshta ot FO2 kak se prawqt tuk. Naprimer kak edin boec dawa neshta na drug direktno bez da gi ostawq na zemqta (Naloji se da izpolzwam star trik ot FO1 da si kradat predmeti edin ot drug) ili kak se mahat patronite ostanali w pushka i dr.

    Spodelete wpechatleniqta si




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    44
    #2

    Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade

    Google, znam 4e sa pusnati pone 2 pacha. Predpolagam 4e gi ima na diskowete na PCMania/GamersWorkshop. Spomniam si 4e Fallout2 syshto ne stawashe za igra predi instaliraneto na krypkite.

    Prehwyrlianeto na predmeti stawa s wlachene w/u imeto na geroia.

    Wpechatleniata mi sa samo ot demoto, no nerwite mi ne izdyrjaha do kraia na misiite - boewete mi se struwat neweroiatno mudni. Wyw Fallout-a za po4ti wsi4ko imashte alternatiwen podhod i 4esto questowete se reshwaha bez boi.




  4. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #3

    Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade

    Ivoo slojil sam i dwata patcha!!

    Ediniq e 70MB drugiq 16MB

    I na mene nerwite mi ne izdyrjaha)

    Mnogo sa tejki misiite i kakto kazwash nqma mnogo alternatiwi.

    A be s dwe dumi towa ne e igra a samo chast ot igrata koqto sichki jelaem - da go narechem "battle engine" na igrata FALLOUT 3 koqto chakame s netyrpenie

    BTT mojete da glasuwate za Fallout 3!!!:

    http://www.petitiononline.com/fallout3/






  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    44
    #4

    Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade

    Wednaga biagam da glasuwam!




  6. Gad
    Gad е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    2
    #5

    Fallout Tactics - Bug-owe nawsqkade

    Ako si ot Burgas moga da ti dam disckove s patcove toest 2 de ediniq 70mb a drygiq malyk pishi ako iskash

    a i ak nqkoi znae adres za bezplatno danwodvane na nai novite igri (moje i steri de neka kaje .

    Mi chao i kasmet .




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Follout Tactics problem sled install ne tragva
    От azrod във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-04, 23:46
  2. Fallout FOREVER
    От google във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 06-07-01, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе