Резултати от 1 до 9 от общо 9

1503 Anno

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #1

    1503 Anno

    Има ли почитатели на тази игра? Аз отскоро я играя, обаче нещо не схващам как да се самофинансирам. Свършват ми парите. Търговията не върви. Всеки иска да продава, а никой не купува. Дайте някой съвет.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    30
    #2

    1503 Anno

    При мен е същото и имам баланс -200 - -300.Никой не иска да ми купува тухлите но пък ми продават храна при условие че имам около 15 ферми Ако някой наистина знае как да нормализираме баланса да помогне

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #3

    1503 Anno

    Ммм, има, естествено... обаче не мога да ти кажа нищо ново - тук си важат стратегемите, които важат и за всички стратегии от този тип. Търговия, производство, доволен народ.

    Сигурен ли си, че използваш всички ресурси, които предлага картата и нивото ти на развитие? Няма начин никоя нация да не купува поне едно от нещата, които произвеждаш.

    Друго - не се впускай в разточителство. В началото, когато имаш пари, е много лесно да строиш сгради, обаче не забравяй, че те те изстискват за поддръжка после...

    И - недей да позволяваш на къщите да се развиват много, поне докато не развиеш икономическа система. И те стискат парички. [:D]

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #4

    1503 Anno

    Съжалявам за двойния пост.



    Timex, не могат да ти продават нещо, ако не го купуваш [:D]. Огледай къде какво е на demand - и хвърчи натам с корабите.



    Огледайте си добре всички менюта и подменюта, не знам защо ми се струва, че нещо не сте доогледали... []

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    30
    #5

    1503 Anno

    ами да питам има ли откъде да се увеличават/намаляват данъците понеже аз така и не открих такава опция

  7. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #6

    1503 Anno

    Аз все още съм в процес на разучаване и не съм намерил опция за данъците. В Caesar III всичко беше доста по-прегледно.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #7

    1503 Anno

    Тук има подробно ръководство(на руски):

    http://www.igromania.ru/games/?1503AD+sol

  10. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #8

    1503 Anno

    Благодаря много. Разпечатах си го. Само трябва да внимавам много да не се зачитам, за да не си разваля удоволствието от разучаването на играта.

    P.S. Видях и едни пачове за CivIII PtW. Някой инсталирал ли ги е. Интересува ме, дали мога да инсталирам последния или трябва поред един по един. Всъщност заслужава ли си изобщо да ги дърпам.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #9

    1503 Anno

    Аз си карам без тях. Проблеми някакви нямам, тъй че реших да не ги качвам.

    Нека някой, който има опит с тях да ти отговори... а и да отговори на мен []. Заслужават ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 1503 A.D.
    От Dimmy-Plovdiv във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 11-04-03, 22:31
  2. anno 1503
    От CECI86 във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 10-11-02, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе