Резултати от 1 до 14 от общо 14

Link за Star Wars: Jedi Academy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #1

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    От няколко дни на http://netwlan.net се мъдри линк за играта: http://bubu.to/Nelson/Games/JKA/

    След като разархивирате файловете на играта остава само да я стартирате (няма нужда от инсталация/crack-ване).

    Версията е 1.0 и е pre-release, което не и пречи да изглежда съвсем добре и да се играе с максимална детайлност при 1024x768.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    4
    #2

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Ами, версията си е хубава, ама е доста бъгава. [V] Та затова вече я има пълната на FTL/freeteam.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #3

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Има я вече и на фриитима

    http://free.techno-link.com/freeteam...edi%20Academy/

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #4

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    И бетата, и финалната версия ми забиват периодично (АТИ 9500) - иначе си ме кефи доста игрицата.



    >

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #5

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    <font color="red">

    Mod. edit Кайсо

    Не ме интересува от колко време се занимаваш с компютри, дори мисля, че никой не го интересува. Не ти е за пръв път да пишеш подобни посотове ! От тук нататък си удостоен със специалното ми внимание - или при още един подобен пълен с обиди пост, директно те банвам от форума !</font id="red">

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    78
    #6

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Izlishno se zubish, s 9700P na MAX Pre_to si vurvi Super, taka che easy, man... easy... [8D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #7

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Преди два дена ми донесоха Радеон 9800 Про 128 мб за тест. Като производителност е отлична, като цена е отвратителна. Една трета от игрите не тръгнаха (не поради настройки Иначе 3дмарковете тръгват, около 18000 на мрак2001 и 5730 на мрак2003. Най-важната игра също не тръгна - Рали Мастърс. То май само новия Томб Райдер върви без проблеми. Значи аз съм с ГФ4 ти 4400 която едва ли ще мога да продам за повече от 150$ а въпросната радеонка струва над 430$ това си е точно три пъти повече цена. Производителността едва ли е два-пъти по-висока (освен в 3дмрака2003, ама аз 3дмарк не играя) но затова пък има проблем с доста игри. Запазвам си гефорската засега...

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #8

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Neznam kakyv si ti ve pi4 obache hich ne mi dreme qsno li e?? Kaysiq takava. Gledai si rabotata i ne se byrkai v chujdi sporove. Mai qvno ne si me sledil dobre shtom neznamesh che az nikoga ne se zaqjdam pyrvi. Ama kakvo da se pravi shtom dopuskate tolkova mnogo kavali vyv foruma vi???

    Pomisli si malko perdi da napravish nqkoq glupost i sluchaino da ne prochetesh "laskavi" dumi v nqkoi ot IT vestnici i spisaniq v BG otnosno forumcheto vi.



    Good Hunting Out!



    ?? Аман от кретени...

    КрИс



    <font color="red">Мод. едит Кайсо

    Е ще си понеса последствията ....</font id="red">

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #9

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Хахахаха. Заради такива кавали като тоя преди време си затворих съпорт форума Посъветваха ме да модерирам по-добре и аз изтрих 99% от постовете.....

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #10

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Ей, тука съм пропуснал нещо интересно, май ???



    А иначе проблемът с играта си остава и не е до видеокартата, или поне така ми се струва. По подобен начин ми забиваше преди доста време и Медъл-а, а тогава бях с Ти4200. Излизаше едно прозорче, в което се споменаваше, че еди-що си иска да се connect-не в интернет и до там, пълен спеч. Някакви идеи ??



    >

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #11

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    За Медал Оф Хонора - не е ясно какво точно питаш, кога ти го показва това прозорче, в сингъл плеър мод прави ли го или само в мулти, с коя версия на играта си, имаш ли цд-кей, ако не - с читав крак ли си...въпросите които имаш да доуточняваш са доста повече от това което съм написал и това не важи само за тази игра. И това прозорче от играта ли е...да не е от firewall-а )

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #12

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    Махни си всичко от Start up-a особено некви си там ICQ-та и Messеnger-и

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #13

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    някой да е подкарал Jedy Academy-то в мултиплеър - като се опитам да го пусна ми дава грешка и ме изхвърля - това на няколко различни конфигурации (става върпсо за версията от ФТЛ-а, без NoCD crack - със NoCD крак за мултиплеър-а е същата работа - грешка от самата игра и изхвърляне)

    иначе сингъл-а си върви без проблеми

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #14

    Link за Star Wars: Jedi Academy

    MoH го бях подкарал безпроблемно с изключването на някой от сървисите на ХР-то, но не помня кой точно. А прозорчето [:I][:I][:I] е със сигурност от играта - предполагам иска да се connect-не в нета, но файъруола я спира и дотам ... блокира всичко. Ще пробвам дали с изключен нет ще прави същите мизерии.



    >

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. STAR WARS по НТВ
    От Edin_Lud във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-05, 11:39
  2. Проблем с Jeni Knight:Jedi Academy
    От dimoh_H във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 26-04-05, 22:33
  3. Star Wars: Jedi Outcast 2 - проблем!!!
    От lord_ice във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-05, 15:10
  4. JEDI ACADEMY
    От abv във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-04, 00:15
  5. DVD-Rip na Star Wars Ep.1 i 2
    От XM6002B във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-12-02, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе