Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Max Payne

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #1

    Max Payne

    Ми играта ми варви под вин98,обаче под ХР неиска.Явно трябва някакъв друг крак или.... ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Max Payne

    и при мен е така! ама ме мързеше да питам ама като има вече тема чакаме съветите Ви, моля помогнете!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    Max Payne

    Играта. излезе през 2001 година, октомври или ноември месец, не си спомням точно. Но беше една от първите дето беше правена да върви под Win Xp. Досега съм я изигравал 6 пъти и все на XP. Явно нещо с настроиките на машините или най-вероятното е бъгава версия. Сори, но не мога да дам съвет, защото този проблем никога не съм го имал. На старата ми машина тогава Цел 400@500 с Win XP си го изиграх без проблеми. Съжелявам че не мога да ви дам съвет, но най-добре си намерете пълна версия с крак.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    Max Payne

    Аз нямах проблеми под МЕ. Ще взема сега да го инсталирам и ще кажа как е при мене.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    76
    #5

    Max Payne

    Ако сте с GeForce 3,проблема е от видеокартата и се решава с един от пачовете пуснат специално за този бъг.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #6

    Max Payne

    А за Гф4 има ли лек ?



    Лудия не си прав това е една от игрите които имат най-много проблеми с Хп . (за справка всики форуми )

    Аз като теб точно 6 пъти съм си я качвал ,но нито един път не тръгва , най-голямото ми постижение беше да изиграя трейнинга и след това да гледам фюлмчето да средата ... и до там .



    Ако я имаш оригинална няма да се измъкнеш току -така да знаиш .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Max Payne

    Сори Zygot, но моят админ наскоро преправи фриито и всички стари игри ги нема. Ще го питам дали го има на диск. Инак аз я взех от моят снабдител, но не инсталационна, а във вид на архив. И винаги като съм си я слагал съм нямал един проблем с нея. Пак повтарям, че бях със старата барака и с ГФ 2 МХ 200 на АБИТ и играта си вървеше без грам проблем. Даже като си купих новата машина, пак я бях дръпнал от фриито и си я пуснах, никакъв проблем (мале само се повтаряма, ще ме извините).

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #8

    Max Payne

    Аз играта я играх под 2000. Единственият проблем беше, че от време на време забиваше и трябваше да рестартвам. Играта със сигурност върви под ХП, не знам защо при вас не става.

  11. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #9

    Max Payne

    Аз имам пълната версия с крак за No_CD. Ако си от Бургас ще ти я врътна на диск.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #10

    Max Payne

    Предполагам че не е от диск-а защото я качих на един вин98 и си върви без проблем.Иначе рекламата си върви чак когато почне да зарежда за нивото тогава ме рита.Сега ходих на хом паиджа, и пише че може да е от драиварите за видеото.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #11

    Max Payne

    Забравих да постна []

    If you have problems with Max Payne and Windows XP, please upgrade your display drivers, as they may not be very mature at the time the operating system is released.


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #12

    Max Payne

    Аз имам абсолютно същия проблем с ZEUS: MAster Of Olimpus.

    Върви под си4ки останали прозорци, само не и под ХР. Ако намерите разрешение, моля, кажете, та да с еоправа и аз със зевс. Мерси много []

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #13

    Max Payne

    някой случино да намери решение на проблема,и да не се е похвалил?!? []

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #14

    Max Payne

    Ами аз ще изкажа свое мнение, но без да ангажирам другите с него.

    Повечето игри си ги джиткам на 98, а само някои си ги пускам на ХР. Аз поне така практикувам. Това ХР не ми харесва въобще. Вярно че машината ми е по-бърза,но игрите са проблем. Затова ако искате си качете и двете системи.

    А знам че някой път е от драйверите за видеокартата проблема.

    Например за GTA3 за XP-то трябваше да сваля един файл от нета.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #15

    Max Payne

    GENERALAT, имам ХP от август месец 2001 - 2,5 месеца преди официалното излизане. До тази година, май месец бях с един Целерон на 400@500 с 256 PC 133 и ABIT SILURO GF 2 MX 200. Аз съм си геймър, играя всичко най-ново и добро. Никога съм нямал серозни проблеми с игрите по XP.

    Просто всеки компютър е различен сам по себе си, т.е. като при хората два еднакви няма. Има и друго един компютър трябва да се бъзика само от един човек, защото като станат много маймуните на клона, той се чупи. Много зависи човек как се отнася към системата си, проверки за грешки, вируси и т.н. Преинсталация на всеки 3-4 месеца за да ти е мирна главата, особенно за 98 там и на 2-3 трябва. Постоянно зачистване на старите регистри инак машината се задръства. Също така временните файлове могат да стана пречка за добрата игра и още много и много.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем със Max Payne 2
    От cnnman във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 07-01-04, 16:05
  2. MAX PAYNE 2 & Commandos 3
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 13-11-03, 08:50
  3. MAX PAYNE-- HELP
    От GSXR във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 08-01-02, 15:59
  4. Max Payne
    От DPetrov във форум ИГРИ
    Отговори: 23
    Последно: 18-09-01, 22:39
  5. Max Payne FPS Mod
    От DPetrov във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 05-09-01, 22:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе