Резултати от 1 до 10 от общо 10

GTA 3 again

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #1

    GTA 3 again

    Здравейте,



    свалих от някъде преди време GTA 3, инсталирах я и я подкарах. Минавам мисия, save game и до тук всичко е ОК. Обаче при следващо пускане, Load->избирам т`ва което съм Save-нал последния път и се почва едно безкрайно Load-ване (демек РС-то зацикля); прасвам кой да е клавиш (кат ми писне да чакам) и ме изхвърля от играта със съобщението че gta3.exe е коруптед и трябва да бъде затворен - някакви идей как да реша тоз проблем?



    И друго питане - тъй като горната ситуация ме принуждава все да се мотам в началния град, ми се ще да питам има ли някакъв чийт, с който да мина през разрушения мост в другата част на града, че таз вече на изуст я научих (единствения който евентуално би могъл да свърши работа според мен е CHEETYCHEETYBB, който намалява доста гравитацията, но пък на шибания мост, човек няма къде да се засили достатъчно, та да "прехвръкне" до другата страна). Ако имате някакви идей ще съм Ви безкрайно благодарен!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    GTA 3 again

    http://www.megagames.com/cracks/html/c904950_0.htm



    Оттук си изтегли някоя версия 1.1 ( да не е германската само). И май ще се наложи отначало да почваш играта. С версията която си в момента сейфовете не работят.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    GTA 3 again

    крака ти е кофти, просто си намери друг

  5. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #4

    GTA 3 again

    Трябва да изпълниш няколко мисии, докато построят моста и можеш да отидеш в другия град. :-)

  6. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #5

    GTA 3 again

    -> KOKOSH - благодаря за линк-а, свърши идеална работа! Направо се родих.



    -> ХАН - ясно ми е че трябва да изпълня редица мисии за да мина от другата страна, поставих въпроса просто защото бях в безизходица, и ми писна да обикалям все в град 1!


  7. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #6

    GTA 3 again

    Тъй, пак съм аз. Ако не е много нахално ми се ще да попитам още нещо - нейде из нет-а има ли за въпросната игра някакви менюалс (бах как звучи!) със съвети за минаване на различните нива (по аналог на Project IGI, за който някой си беше направил труда навремето и беше описал тактики за преминаване на всичките 12 нива) - защото аз поне не успях да намеря такива (виж, за Vice City тук таме се среща по нещо)???



    И сега конкретно питане - някъде в началото на играта има една мисия, в която идеята се състой в това да отидеш в единствената (поне според мен) от тая страна на реката пешеходна зона, да изтрепеш 3-4 охрана. Т.е. основната цел е някакъв китаец - проблема е че не знам какво трябва да направя с него. След като избия охраната, човекът хуква кам колата си; единственото което ми е ясно е че требе го следвам с мойта и да не го изпускам (пробвах да потроша неговата, изхабих 2 возила и накрая го изтървах). Кажете моля ви се, каква точно е целта, какво точно трябва да се направи, че от 3 дни цикля на тая мисия????



    Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    GTA 3 again

    Напиши GTA3 Walkthrough в Google и чети.

    Ако те мързи, натисни <font color="red">тук</font id="red">. [:D]

    Ако знам ще ти кажа какво да правиш, но тази игра ми е мъгла.

    Там където ти казах обаче ще пише.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #8

    GTA 3 again


  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    GTA 3 again

    <font color="teal">//offtopic

    Docker, на следващото събиране да вземеш и тая девойка от сигнатурата.

    Ти ще си играеш канадска, пък аз ще и обръщам внимание, става нали?

    [:X]

    //offtopic</font id="teal">



    <font color="orange">док_едит</font id="orange">

    [море_офф]е няма да стане, щото т'ва ми е кондикционалната тренерка... [^] [/море_офф]

  12. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #10

    GTA 3 again

    [b]Docera[b] тъй да се каже съм ти задължен до гроб (до чии обаче, т`ва е друг въпрос!)!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе