Резултати от 1 до 7 от общо 7

ХАЛО-HALO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1

    ХАЛО-HALO

    Не знам за вас, но аз почти съм я превъртял. Но думата ми беше за друго. Взех диска с играта и си я инсталирах, без никакви проблеми. После пускам играта и почна да ми дава съобшение за фатална грешка. Там играта ми казва, че може да не съм си пуснал хардуерно Direct 3D??? Гледам в настройките на DX 9b, всичко си е на място, правя тестовете за D3D, пак наред. Пак пускам играта същият номер. Рестартирам компа, пак същата боза. Така се натварих, че без малко да счупя клавиатурата. После като ми мина се замислих, играта е на MS да взема да сложа едни сертифичирани от MS драйвери, белким ги хареса и да тръгне играта. Бях с неофициални 50.40 или нещо подобно. Та изнамерих едни 45.23 и си ги сложих. Растарт на машината и О чудо на чудесата, играта тръгна без да гъкне даже.

    Питам аз това не е ли "малко" нагло от страна на MS. Те да ми казват аз с какви драйвери да бъда. Ебахти глупоста. Поне играта да даваше съобщение за нередовни драйвери, а не тъпотии и да се чудя аз какъв дявол съм си сложил на компито.

    Инак играта е много приятна, на 800х600 на пълни настройки ми дава около 45-50 кадъра средно (какво повече от ГФ 4 МХ 440). Но ако беше излязла 1-2 години по рано тогава щеше да е хит. Сега просто е поредната пуцалка с красива графика, с някакъв що годе добър сюжет, само дето много прилича на HL. Не MS не плагиатсват, те направо крадът нагло. Аде остана малко време до наистина хубавите екшъни от първо и трето лице!!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    ХАЛО-HALO

    хехе мой-човек 3 дена след като излезе я минах

    Същата работа... с драйверите само с тези върви....

    но при мен върви отвратително на FX5600 !!!

    Клоквал съм картата неземно за да отцепи на пълни детайли...

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    ХАЛО-HALO

    аз я играя с някакви стари драйвери - 40.72 или нещо от тоя сорт, под Win98 и GF4 Ti4200

    от време на време понасична мъничко, но не е фатално, иначе проблеми при инсталацията или някаква забивка съм нямал досега



    само че като включа EAX-а и от време на време звука от стрелбата ми става много тих, музиката не се чува също, може да е от драйверите, и за това в момента я карам без ЕАХ

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    ХАЛО-HALO

    Това не е единствената игра с такъв проблем.

    При мене с стари драйвери на видеото нещат да ми върват



    Chrome и

    The Temple of Elemental Evil



    Като сложих псоелдната версия на драйверите и се оправи.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #5

    ХАЛО-HALO

    И при мен не тръгна с АТИ Каталист 3.7 със същото съощение - хардуерната акселерация не била пусната, простотии някакви ... зачезнах я моменталически



    >

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    3
    #6

    ХАЛО-HALO

    Не знам как ги изкарвате тия 30/40 кадъра, но аз със xp1900+, 512 рам и асус ti4200 250/513 ( 280/620) на тимедемото имам средно 16 фпс при 1024x768 и играя на 800x600 при не повече от 25 кадъра.



    Май некой послъгват тука за кадрите.


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    ХАЛО-HALO

    Jazz24, това че не си си оправил настройките на видеото не означава, че лъжа. На видео опциите съм отметнал следните работи:

    800х600- резолюция, рефреш е на 75 Хц, кадри за секунди- no VSYNC, другото е на HIGH настройки. Така че, на места достигам до 80 кадъра в секунда. Там си пише много добре, махаш VSYNC и кадрите в секунда стават "свободни" един вид. Следователно тези кадри се достигат. За показване на кадрите ползвам FRAPS. Ако искаш вярвай, ако искаш недей. []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вече има работещ XP patch за Halo 2
    От FearMe във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-07, 10:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 27-06-07, 21:16
  3. Halo: Combat Envolved
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 25-11-03, 21:52
  4. Тествайте си видеокартата с HALO и кажете как е...
    От DeathKnight във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 07-10-03, 21:22
  5. Xeon Xbox emulator za PC (HALO!!!)
    От lilos във форум Конзоли за игра
    Отговори: 8
    Последно: 30-08-03, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе